Witta Witta komentáře u knih

Nahý valčík Nahý valčík Dalibor Demel

Mně se to líbilo moc; super se to čte, čím víc jsem se blížil ke konci, tím méně jsem byl schopen se od příběhu odtrhnout. Někomu možná nemusí sednout autorův styl psaní, já jsem s tím problém neměl.

13.02.2021 5 z 5

Postýlková sbírka pohádek Postýlková sbírka pohádek Walt Disney

Moc hezká knížka. Děti ocení nejenom různorodé příběhy svých oblíbených hrdinů, ale i krásné disneyovské ilustrace.

12.04.2020 4 z 5

Odd a mraziví obři Odd a mraziví obři Neil Gaiman

Moc hezká oddychovka, tohle jsem dal výjimečně i v originále.

12.04.2020 5 z 5

Příběh 47 róninů Příběh 47 róninů John Allyn

Do komiksu zpracovaná legenda o hrdinském činu z japonské historie.

12.04.2020 4 z 5

Zahrada Zahrada Jiří Trnka

Škoda, že jsme knihu četli až po návštěvě výstavy Jiřího Trnky v Kutné Hoře, s předem načtenou knihou bychom si výstavu užili ještě daleko více. I tak jak výstava, tak kniha, jsou něčím na co se nezapomíná.

12.04.2020 5 z 5

Před spaním pro děti ideální. Tak akorát dlouhý příběhy, u kterých jsme se nejednou pobavili.

10.03.2020 4 z 5

Dva a půl muže ve člunu Dva a půl muže ve člunu Nigel Williams

Knize moc neprospěly nekonečné autorovi poznámky, celkově průměr bez výraznějšího momentu.

10.03.2020 3 z 5

Freddie Mercury Freddie Mercury Peter Freestone

Kniha dost trpí nekonečnými popisy všeho možného (pokoje, kočky) + je znát, že ten člověk není spisovatel. Nejednou jsem se při čtení nudil, a to mám Freddieho celkem rád.

02.01.2020 3 z 5

Peklo blízko nebe Peklo blízko nebe Jon Krakauer

Přečteno za tři dny, od této knihy se nedá odtrhnout.

02.01.2020 5 z 5

Karpatské hry Karpatské hry Miloslav Nevrlý

Zvláštně psané, ale mně se to celkem líbilo.

04.11.2019 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Jakkoliv mám Roalda rád, tohle není moje oblíbená knížka, přestože film patří k tomu lepšímu co na základě knížek RD vzniklo.

23.09.2019 3 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Známá kniha z dětství, teď když jsem jí četl synovi, přišla mi neuvěřitelně ubíjející, nejenom z důvodu dobových odkazů na družstevníky, atd.

23.09.2019 2 z 5

Parker: Lovec Parker: Lovec Richard Stark (p)

Jak už zde zaznělo, je potřeba si zvyknout na poněkud netradiční kresbu, ale ona se k tomu příběhu docela dobře hodí.

29.01.2019 4 z 5

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

Našlapaný a fakt dobrý, ty kresby jsou úžasný, občas jsem hledal detaily, který na první pohled nejsou vidět, a našel jich překvapivě hodně.

29.01.2019 4 z 5

Spider-Man Spider-Man Joseph Michael Straczynski

Moc se mi líbila úvodní část, celkově je to lepší průměr, osobně mám radši ty příběhové části než akčňáky.

21.10.2018 4 z 5

Fantastický pan Lišák Fantastický pan Lišák Roald Dahl

Hezky se to čte i v originále, klasická Dahlova odpočinkovka.

21.10.2018 4 z 5

Klub rváčů 2 Klub rváčů 2 Chuck Palahniuk

Nesedla mi zejména závěrečná část se vstupy autora. Nic co bych chtěl číst znovu, byť ta forma se mi líbila.

21.10.2018 2 z 5

Paměti starého chlapáka Paměti starého chlapáka Charles Bukowski

Celkově nevyvážený, vyjímečně jsem měl problém to dočíst..

25.06.2018 2 z 5

300 300 Frank Miller

Není potřeba se bavit o historické výpovědi, o tom to opravdu není, ale jako zábava podaná formou komiksu je to pecka.

10.01.2018 5 z 5

Pláž Pláž Alex Garland

Pro mě osobně trochu moc psycho, celkem jsem se s tím pral..

20.07.2016 3 z 5