Wasylka79 Wasylka79 komentáře u knih

Druhá světová válka Druhá světová válka Antonín Šnejdárek

Knihu jsem přečetla ale nějak mi celkové nesedla.Možná kdybych měla více nastudovano z jiných knih více bych ji porozuměla.

03.07.2020 1 z 5

100 největších přírodních katastrof 100 největších přírodních katastrof Jordi Vigué

Kniha patří k průměru který je dnes na trhu.Ale za pozornost stojí.

03.07.2020 3 z 5

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Michel Odoul

Kniha se mi libila,doporučuji všem kteří se zajímají o tento druh literatury.

03.07.2020 5 z 5

Kennedyovi: Nová generace Kennedyovi: Nová generace Maureen Spagnol

Od knihy jsem čekala trochu více.Nova generace Kennedyů je tak trochu o zlatých dětech které mají slavné příjmení a jsou náležitě hrdí nato že jim ledacos projde a nemají důvod se snažit (až na vyjímky)..,Úplně jiná generace než ta minulá která působila více škrobeně a jen svým úsilím se dostala až na vrchol.

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Kniha se mi líbila,čtivá a smutná.Jedna z lepších na toto téma.

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Mě se kniha líbila zase něco trochu jiného než co se běžně dostane v každém knihkupectví.V knize je láska,zrada no vlastně téměř vše naco si vzpomenete,žene vás to číst dál a dál.

03.07.2020 4 z 5

Osudy dobrého vojáka Švejka - s obrázky Josefa Lady Osudy dobrého vojáka Švejka - s obrázky Josefa Lady Jaroslav Hašek

Prostě Švejk,četla jsem asi před dvaceti lety ale teď mě kniha bavila více.Zřejme jsem dospěla do Haškovskeho stylu psaní.

Proměň jej ve spřízněnou duši Proměň jej ve spřízněnou duši Arielle Ford

Kniha jako milion dalších na rádoby šťastný život.Knihu jsem dočetla ale nic mi nedala a nějak zvlášť nebavila.

03.07.2020 1 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Každý by měl knihu alespoň jednou přečíst,prostě klasika.

Prošel jsem peklem Osvětimi Prošel jsem peklem Osvětimi Kazimierz Tymiński

Mám načteno opravdu hodně na toto téma,tahle kniha je spíše průměr nicméně za přečtení stojí.

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

No můj vkus konec takový utahaný.Nicméně kniha se čte dobře.Uz se k ní ale nevrátím.

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Jedna z nejlepších knih na toto téma.Mužu jen doporučit.

03.07.2020 5 z 5

Hlas poznání Hlas poznání Don Miguel Ruiz (p)

Kniha mě nějak extra ničím nezaujala,Určitě jsem četla lepší na téma osobní rozvoj.

02.07.2020 2 z 5

Josef Fritzl: Netvor z Amstettenu Josef Fritzl: Netvor z Amstettenu Allan Hall

Kniha je psána do detailů a je čtivá.Příbeh známého tyrana který se "proslavil"uvěznění své dcery s kterou splodil několik dětí a touha uvězněné se po odhalení vrátit do "normálního života".

30.06.2020 4 z 5

Malá kniha moudrosti Malá kniha moudrosti Don Miguel Ruiz (p)

Kniha mě celkem bavila je spíše pro duchovně myslící čtenáře.Ale nic převratného mě nedala.

28.06.2020 2 z 5

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Kniha o beznaději a neúcty k člověku v lágru.

27.06.2020 4 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Seriál jsem viděla ale kniha je prostě kniha.Moc hezký napsaný příběh kde jde spíše o vzahy a tradice a skutečnou snahu vše dělat poctivě a srdcem.

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Kniha se dobře čte ale patří dle mého názoru k průměru který je teď na trhu k mání.

27.06.2020 3 z 5

Citadela Citadela Antoine de Saint-Exupéry

Po Malém princi jsem nic lepšího nečekala ale kniha mě vážně moc překvapila.

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Kniha je nechutná a nevkusná,škoda papíru na tohle bizarní dilo.Hlavni postava má evidentně velký problém.

27.06.2020 odpad!