warca warca komentáře u knih

Máj Máj Karel Hynek Mácha

máj jsem přečetla vážně rychle. Nejvíc se mi líbil ten začátek. To je tak úžasně napsané!!!

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Moc mě jeho příběh nebavil, ale nemohla jsem se dočkat toho, až se potkají, takže jsem vydržela do konce.

13.09.2015 3 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Pěkný příběh, který zaplní volné chvíle.

13.09.2015 4 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Vážně hezká kniha, jsem zvědavá, jestli bude nějaké pokračování.

První láska První láska James Patterson

Bylo to tak pohodový a pak takové překvapení! Velmi pěkný příběh plný dobrodružství, ztřeštěných nápadů a lásky.

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Tahle kniha se mi od autorky líbila asi nevíc. Nedočkavě jsem čekala, jak se vyhne tragickým koncům všech těch malérů.

07.09.2015 5 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Hezký příběh, který mě dokopal si přečíst víc knížek od této autorky.

07.09.2015 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Kniha se mi líbila. Možná jsem od ní čekala víc, ale strašně jsem se na ni těšila. Originální a pěkně zpracované. Těším se na další díl.

18.08.2015 5 z 5

Past Past Andrew Fukuda

Nevím proč, ale tento díl se mi líbil ze všech nejmíň. Asi jsem čekala, že to skončí trochu jinak...

02.08.2015 3 z 5

Osvěžení pro duši Osvěžení pro duši Bruno Ferrero

Zkrátka skvělé lehké příběhy už podle názvu pro osvěžení duše :)

Elita Elita Kiera Cass

Malinko slabší, protože se celkem nic nedělo. Vážně mě občas America štvala, to nepopírám. Ale i přes to se mi kniha četla opravdu skvěle a za den jsem ji zhltla a naprosto deprimovaná se oddala nekonečnému čekání na další díl :)

28.07.2015 4 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Jsem bloggerka, ale moc mě to nebaví. Vážně bych se nikdy nepustila do knihy na toto téma. Takže děkuju za sestru, která ji půjčila, protože kniha byla vážně skvělá, dobře se četla, napínavá a zkrátka letní oddychnutí.

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Fakt moc hezký příběh :) Moc se mi líbila Hyacint :))

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Kniha byla vážně pěkná a měla i svojí hloubku, ale potom se mi už špatně četlo to, jak byla celá psána v dopisech.

28.07.2015 3 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Konec série se autorce povedl! Sice jsem už na 28 stránce znala identitu vraha, ale to mi vůbec nevadilo. Má intuice se pak potvrdila nakonci. Příběh byl moc hezký a děj neuvěřitelně napínavý!
A pak to taky bylo smutné. To, když jsem si uvědomila, že se sestry NIKDY nepotkají :(.
Kniha si zaslouží určitě všech 5 hvězdiček.

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Docela dobré. Hezky se to četlo.

02.07.2015 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Tenhle díl mě docela zklamal. Netuším, co jsem čekala, ale prostě se mi třeba ten první líbil víc. Taky se mi prostě nelíbil ten konec :D Nevím, co jsem si představovala. NA druhou stranu kniha nebyla vůbec špatná, ale už mě tolik nestrhla. Ale celá triologie byla fakt super, to nemůžu popřít :D
Myslím, že narozdíl od jiných knih, na tuhle nikdy nezapomenu :)

02.07.2015 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Dlouho jsem se odhodlávala se do nich pustit, ale nevím proč, jelikož to bylo vážně skvělé!

12.06.2015 5 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Celkem hezká kniha...

12.06.2015 3 z 5

Larisa a Dlouhověcí Larisa a Dlouhověcí Nora Madisonová

Pardon. ale kniha mi připadala, jako bych ji napsala já... Taky mě štvalo, že Larisa byla tak půvabná´, kouzelná a... dokonalá. A ten kluk to a samé. takové knihy vážně moc nemusím...

12.06.2015 2 z 5