w.d.taylor w.d.taylor komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Erotika, štěstí, smutek, smíření a zase erotika. Je to opravdu dobré čtení. Kdyby to šlo dám tomu 10 hvězd!

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Hodně vtipný díl! Je to opravdu dobrá kniha a skoro v mých očích překonala i druhý díl.

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tato kniha mi doslova pomohla vybudovat si vztah s mojí nyní nejlepší kámoškou. Půjčila mi ji a od té doby jsme kámošky. Ale nyní ke knize.
Je to opravdu dobré. Lechtivé scénky opravdu stojí za to a hloubka příběhu je také úžasná. Doporučuji všem!

Zajímavé časy Zajímavé časy Terry Pratchett

Miluji to. Miluji to, jak si Terry Pratchett vytáhne z historie nějakou tu událost a udělá z ní takový masterpiece!

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Moje první fantasy kniha a také první kniha od Terryho Pratchetta. Je to opravdová bomba! Pěkné zahájení série Úžasné Zeměplochy! Nelituji toho že jsem si ji koupila!

Lehké fantastično Lehké fantastično Terry Pratchett

Terry Pratchett je jedinečný a tímto to dokazuje!

Poslední kontinent Poslední kontinent Terry Pratchett

Miluji to! Terry Pratchett prostě nikdy nezklame! Nic tam nechybí, je tu Zavazadlo, můj milovaný smolař Mrakoplaš a samozřejmě je zde i kontinent XXXX.
Je to zase velmi komické a samozřejmě i zajímavé. Zase se zde dozvídáme něco o Zeměploše. Opravdu dobře napsaná kniha u které jsem se nemohla přestat smát.

Magický prazdroj Magický prazdroj Terry Pratchett

Magie, komedie, mágové a zace magie. Co víc bych si mohla přát!!! Terry Pratchett je borec!!!

Poslední hrdina Poslední hrdina Terry Pratchett

Skvělá ilustrace! Skvělý příběh! Pěkná návaznost na předchozí díly a pěkný konec. Co jiného by se čekalo od génia jako je Terry Pratchett

[Moje hvězda] 1 [Moje hvězda] 1 Aka Akasaka

Úžasné! Viděla jsem i anime Oshi no ko, ale manga má stále to své kouzlo. Pokud se vám líbí temný příběh skrytý za záclonou příjemného a pěkného příběhu, tato manga je přímo pro vás!

07.04.2024 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Úžasné! Nic jiného nemohu říct. Je v tom vše! A navíc tito upíři nejsou jako z Twilight ságy, toto jsou opravdový drsní chlápci, co si těch pět hvězdiček opravdu zaslouží!!!!!!!

07.03.2024 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

No... Možná jsem trochu čekala to násilí na oběti když je to o té mafii. Ale i toto ušlo. Příběh má dobrý děj a není na něj nic špatného. Takže jo, kniha je fakt dobrá.

Erik Erik Terry Pratchett

Stejně jako všechny předchozí díly je i tento senzační

Karmínové pouto Karmínové pouto Rosamund Hodge

Prostě skvělé! Co jiného bych tomu měla dodat?
Příběh mě zpočátku moc nezaujal, ale během krátkých okamžiků si mě získal a nenechal mě se od něj odtrhnout.
Je tam vše od romantiky až po nenávist, bolest a zradu. A navíc oceňuji, že je to originální a jde vidět, že si s tím dala spisovatelka velkou spoustu práce.

04.03.2024 3 z 5

Nevídaní akademikové Nevídaní akademikové Terry Pratchett

Fotbal a mágové, co jiného k tomu dodat. Zábava tam byla neuvěřitelná, ale také nám zde Terry Pratchett ukazuje nové postavy nový pohled na Neviditelnou Univerzitu. Tak jako ostatní díly je i tento dokonalí!

Kobercové Kobercové Terry Pratchett

Pokojné čtení. Taktéž je to úplně první dílo génia Terryho Pratchetta. Opravdu se mi to líbilo.

14.02.2024 5 z 5

Stříbrné oči Stříbrné oči Scott Cawthon

Miluji FNAF! To je důvod proč čtu tuto knižní sérii.
pěkné popsání animatroniků. Jsem spokojená.

14.02.2024 5 z 5

Krajka Krajka Shirley Conran

Mnoho z vás může odradit to, že ta kniha je OPRAVDU obrovská, ale stejně tak je i skvělá. Z počátku jsem měla problém pochopit děj, ale pak se to rozjelo a já tu knihu přelouskala jedním dechem! Doporučuji těm, co mají rádi trochu krutější témata, nebo spíše krutou realitu. Toto je pravé zobrazení kruté reality! A proto se mi tak zalíbila, není to žádný předvídatelný šlágr!
Opravdu doporučuji!!!!!!

14.02.2024 3 z 5

Ten zatracený případ v Kosí ulici Ten zatracený případ v Kosí ulici Carlo Emilio Gadda

Ano, je to stará kniha, ale i tak jsem se v průběhu čtení cítila zmateně. V minulém století si jí lidé nejspíše užívali ale... no pro mě zase tak záživná nebyla. Ale aspoň mám ve své sbírce knih nějaký ten starší kousek.

09.02.2024 1 z 5

16-03-20 16-03-20 Veronika Pekárková

Trochu promarněný potenciál příběhu řekla bych. Ale zase na druhou stranu tam byla spousta vtipných a zároveň neokoukaných momentů! Konec se mi zdál trochu urychlený a nezakončený, ale na to, že to napsala tak mladá autorka klobouk dolů. Škoda, že nepíše další knihy, od ní bych si koupila i další její tvorbu.
Bylo to příjemné a klidné čtení, doporučuji!

09.02.2024 2 z 5