Vladix Vladix komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Perfektní, neuvěřitelná kniha. Agatha Christie je prostě skvělá. Proč mi trvalo tak dlouho začít ji číst?!

20.07.2021 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha se mi moc líbila - atmosféra vyprávění mě okamžitě vtáhla. Knihu jsem opravdu nemohla odložit, což se mi delší dobu nestalo :-) Za mě super :-) Hlavně teď na podzim, kdy je sychravo, se kniha bezvadně hodí...

03.10.2019 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Prostě nádhera. Annu jsem si zamilovala a myslím, že je to láska na celý život. Tolik slz dojetí jsem u knihy asi nikdy neprolila :-)

10.01.2021 5 z 5

Plážová chatka Plážová chatka Christina Olséni

Milá kniha, ideální pro odpočinek :-) Neotřelá zápletka, spousta vtipných situací a banda důchodců na zabití...

18.08.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Trochu guilty pleasure, víte jak to myslím :-) ale měla jsem chuť na duchařinu, na něco nadpřirozeného. Musím říct, že kniha se četla sama, byla napínavá a místy opravdu strašidelná.

03.10.2019 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Nevšední, poutavé vyprávění zajímavého příběhu. Na žánrově podobné knihy oceňuji svěží prostředí, postavy nejsou stereotypní, což je fajn. Pro mě byla zápletka překvapivá a nepředvídatelná :-)

03.10.2019 4 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Pak přišlo jitro. A už to nebyla ona.
Nádherná kniha

08.11.2011 5 z 5

Zavřená truhla Zavřená truhla Sophie Hannah

Moc se mi tento výlet na panské sídlo líbil! Od začátku do konce jsem se bavila - kniha je podle mně důstojným nástupcem "pravého" Poirota.

24.02.2021 5 z 5

Sherlock Holmes a myslící stroj Sherlock Holmes a myslící stroj James Lovegrove

Příjemná oddechovka, kterou jsou přečetla velmi rychle :-) a co víc, díky ní jsem se ponořila do četby "pravého" Sherlocka Holmese!

01.09.2020 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Fajn doplnění světa Podivných. Hlavně při čtení Města jsem byla na příběhy, které děti zmiňovaly, moc zvědavá.

03.10.2019 4 z 5

Spolek Jane Austenové Spolek Jane Austenové Natalie Jenner

Pohlazení na duši :-) milé, lidské a čtivé.

02.01.2022 5 z 5

Atraktivní tělo po celý rok Atraktivní tělo po celý rok Cassey Ho

Pokud znáte Cassey Ho z jejího kanálu Blogilates na YouTube doporučuji :) pokud ne, tak taky :) Cassey je fitness instruktorka, která se zaměřuje na velmi zábavné cvičení s prvky pilates či jogy. Naprosto mě okouzlila už před lety, a právě díky ní je cvičení mojí vášní - je to zábava i relax, protože poslouchat její motivační monology i příběhy ze života je prostě moc fajn :) Kniha obsahuje cvičební sestavy známé právě z jejího kanálu a navíc rady týkající se zdravého života, recepty a rady

08.01.2018 5 z 5