Vitnerová Vitnerová komentáře u knih

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Hezká kniha s neobvyklým prostředím Austrálie a velryb. Doporučuji přečíst a určitě se ke knize po čase ráda vrátím. :-)

29.09.2015 4 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Kniha s vánoční atmosférou, jak stvořená pro chladné zimní večery, když si chceme oddechnout a povolit uzdu své fantazie. :-) Je to slaďárna ale v takovém milém podání. :-)

14.09.2015 4 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Krásně zpracovaná kniha která odpovídá ději a zodpoví spoustu otázek. Strašně ráda jsem se začetla a jestli bude pokračování tak určitě ve čtení budu pokračovat. :-)

12.09.2015 4 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Další kniha z pořadí letních slaďáren na odpočinek, která neurazí. Brzo přečtená a ještě nabízí možnost trochu se zasnít nad životem. :-) Určitě doporučuji

12.09.2015 4 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Další povedená kniha ze série. Opravdu se těším na poslední díl a už se nemůžu dočkat jak dopadne. :-)

01.09.2015 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha které se musí dát ze začátku šance a po zdlouhavém a ufňukaném začátku se kniha rozjede a děj vás dokonale vtáhne! :-) Vřele doporučuji.

28.08.2015 4 z 5

Starshow Starshow Stefanie Geryk

Docela dobrá kniha ale nějak jsem nepochopila úvahy Blaiřiny matky která otce sice milovala ale on nebyl polovinu roku doma! A zůstat s někým kvůli zabezpečení z ohledu peněžitého? Sakra opravdu hezká kniha ale ta mamka je na pěst! :-)

27.08.2015 4 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Kniha se mi moc nelíbila a to jsem se opravdu snažila pochopit už jen manžela který trpěl takovou dobu otravnou babiznu pod přezdívkou dula doma! Prostě a jednoduše hrozná knih kterou jsem nikdy neměla otevřít!

17.08.2015 2 z 5

Prežila som svet Prežila som svet Miroslava Varáčková

Jé, pocta prvního komentáře. :-)
Kniha podle mě úžasná a určitě se k ní za horkých letních dnů ráda vrátím. :-)

14.08.2015 4 z 5

Světla Západních hvězd Světla Západních hvězd Zane Grey

Nádherná kniha se spoustou různých zápletek! :-)

13.08.2015 4 z 5

Splynutí Splynutí Julianna Baggott

Kniha mě nebavila tak jako první díl ale určitě doporučuji přečíst a určitě se těším na zakončení této trilogie. :-)

24.07.2015 4 z 5

Měsíční směna Měsíční směna Cassie Alexander

Knížka mě vůbec nezaujala a dočetla jsem jí s nechutí a modlila se aby už skončila. Jediné co mě zaujalo byl divný vztah s měňavcem Asherem. :-( prostě jsem zklamaná

28.06.2015 3 z 5

Noční směna Noční směna Cassie Alexander

Kniha mě ani moc nezaujala. Dočetla jsem jí jen abych se dozvěděla jak to zkončilo. Námět je určitě super ale autorka píše strašně nezáživným stylem. S touto knihou nejsem spokojená a ani jí rozhodně nebudu někomu doporučovat. :-(

14.06.2015 3 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Knihu jsem zhltla asi za den a půl. Je to taková letní oddechová romance, která vás určitě pohltí a ukáže vám jak má pravá láska vypadat.
Podle mě je to krásná kniha s dějem který skoro nejde předvídat. Do poslední chvíle nás čtenáře autorka dusila představou zhrzené Reece a opravdu jen letního románku s úžasným, božským a neodolatelným miliardářským synkem premiéra jednoho středomořského ostrůvku.
Knihu určitě doporučuji a myslím že každý by chtěl poznat takového Danteho a možná jako já, si ho přivázat k topení a nikdy nepustit. :-)

06.06.2015 5 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Tak toto kniha mě překvapila, ale milé to překvapení určitě nebylo. Nějak jsem si neuměla vysvětlit chování hlavní hrdinky a na konci se Violet z předešlého dílu chovala jako neuvěřitelná trubka.
Prvnímu dílu se to nemůže rovnat v ničem kromě stejného tématu. Podle mě je kniha docela nudná a děj knihy nemá moc velký spád ani se moc neobjevuje tajemno jako v předešlé knize.
Počítám s pokračováním knihy ale vůbec nevím jestli se do něj chci vrhnout. :-(
První kniha nasadila vysokou laťku a druhá kniha se jí nemůže vyrovnat. :-(
Ani nevím jestli bych jí měla doporučovat protože najdu spousty krásnějších a záživnějších knih. :-(

05.06.2015 3 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Všechny knihy od autorky je čtou ,,Jedním dechem" na to že je tato trilogie autorčina prvotina je strašně dobře napsaná a příběh je velmi zajímavý. Zombici jsou už docela ohrané téma a na motivy zombies už máme asi tak miliardu filmů, seriálů a samozřejmě knih ale tyto knihy jsou v něčem originální. Ať už je to ,,zimní spánek" zombies až po imunitu jednoho z hrdinů.
Jinak kniha je čtivá, srozumitelně napsaná a určitě bych jí doporučila všem čtenárům dystopie i nečtenářům kteří se do podobné knihy chtějí pustit.
Sluníčkový den :-)

24.05.2015 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Tato kniha mě ze začátku moc neoslovila a tak jsem se začetla do jiné, když jsem ale začala čekat na poslední mortal instrument tak jsem si řekla že se do ní pustím. A vida. Tato knije je opravdu nádherná a strašně ráda se k ní občas vracím.
Filmové zpracování se Zacem Efronem mě překvapivě oslovilo mnohem víc, i když má fim a kniha společného asi jako pepřenka a solnička - obal stejný, obsah jiný, i tak jsem ráda že mou první volbou byla kniha.
Vřele doporučuji jako takovou oddechovku pro podzimní sychravý večer při čaji :-)

20.05.2015 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Tak tato kniha mě opravdu ohromila. Čekala jsem podle komentářů i popisu knihy slaďárnu kterou v polovině odložím k ledu, ale kniha velmi mile překvapila. Nemohla jsem se o knihy odtrhnout, když jsem se začetla v autobuse přejela jsem čtyři zastávky, když jsem jí četla při vaření spálila jsem těstoviny a zničila hrnec. Tato kniha mě pohltila a to dostlova. Přečetla jsem jí za dva dny, četla jsem ve škole, ve vaně, v autobusu, když jsem šla po městě prostě a jednoduše všude. Už jsem četla od autorky jeden titul (If i stay) ale tato kniha byla bomba. Jestli v nejbližší době neseženu tuto knihu jako ebook budu se muset spokojit s knížkou protože bez okamžitého pokračování to asi nezvládnu :-)
Opravdu tuto knihu doporučuji všem a doufám že pokračování bude ještě napínavější :-)

20.05.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Nikdy bych nevěřila že tak idilický příběh může skončit takto. Nádherná oddechovka u které se ani nemusí moc přemýšlet nad dějem. Jen se jím můžete nechat unést a prostě se postupně dopracovat až ke konci. V průběhu knihy se objevovaly recepty a kulinářské postřehy které krásně navazovaly na děj a ještě byly vysvětlené velmi polopatě. :-)
Prostě oddechová kniha podle mého gusta.

17.05.2015 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Po dočtení prvního dílu jsem se nemohla dočkat na druhý. Když jsem knihu začala číst trochu jsem se začala bát o spád děje. Jak se ukázalo mé obavy byly na svém místě. Kniha vůbec neubíhala, spíš se táhla jak žvýkačka na botě. Prvních 60% knihy jsem doslova přetrpěla. Myšlenkové pochody Casse byly až neuvěřitelně únavné ale najednou se do děje vložila i Anna a vše dostalo to správné tempo. Zbytek knihy jsem dočetla se zatajeným dechem, trvalo mi to rekordní 3. hodiny. Zhltla jsem to tak rychle že jsem si ani neuvědomila že je konec knihy. Je jen škoda že není další díl.
Jinak vřele doporučuji ale budete muset mít s knihou nemalou trpělivost. :-)

15.05.2015 4 z 5