Viky27 Viky27 komentáře u knih

Samotářka Samotářka Karen Lynch

Prostě málo, málo, málo

16.04.2024 4 z 5

Nikdy hrdinka Nikdy hrdinka Vanessa Len

No já nevím, po tom všem, co jsem tady četla jsem se na to opravdu těšila... Musím říct, že jsem byla opravdu rozpačitá. Je to tak nějak vlastně o ničem. Nápad super, provedení podstatně horší. Četlo se to hrozně. Ani nevím jestli se těším na další

17.03.2024 2 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Tak tedy abych byla upřímná, vůbec jsem se nemohla začíst. Nejvíc mě asi štvalo to vaření. Italskou zbožňuju, ale čeho je moc... Celkově to bylo takové nijaké, nápad skvělý, příběh taky, ale takové nedotažené. Vím téměř jistě, že k této sérii se nejspíš nevrátím. Což je škoda, Ira je opravdu boží:-)

18.02.2024 2 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Musím říct, že je to opravdu povedená série. Možná se mi to líbí víc než božský. Krásně čtivé a opravdu skvělá oddychovka.

23.01.2024 5 z 5

Útočiště Útočiště Karen Lynch

Teda, vím že je to pořád to samé, ale tohle se opravdu čte samo a jsem zvědavá jak to skončí. Je to opravdu povedená sága , která má svižný děj a tak nějak se nemotá v kruhu.

13.01.2024 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Za mě tedy také celkem zklamání. Čekala jsem trochu víc a ne že se jen vymění jména postav. Je to škoda.

18.04.2023 3 z 5

Když padá sníh... Když padá sníh... Jana Šlegrová

Tuto knihu jsem dostala asi ve dvanácti. ačkoli není kdovíjak skvěle napsaná, tak se rychle stala putovní po spolužačkách a kamarádkách. A přečtu si ji ráda i dnes

06.05.2020 4 z 5

Jirka postrach rodiny Jirka postrach rodiny Richmal Crompton

Naprosto skvělé. Baví mě už od dětských let.

06.05.2020 5 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

jeden z mála případů, kdy je film lepší než kniha

Za mě super

06.05.2020 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Někdy mám pocit, jestli on takhle náááhodou necestoval časem

06.05.2020

Dracula Dracula Bram Stoker

Noo , myslím ,že existují daleko lepší příběhy na toto téma.

Upír z činžáku Upír z činžáku Andrzej Pilipiuk

Nejvíc mě dostal granulovaný česnek :-)

06.05.2020 3 z 5

Cesta do Nidarosu Cesta do Nidarosu Andrzej Pilipiuk

nevím no, nepřišla mi k chuti. řekla bych spíš velká nuda.Do dalších pokračování se musím přemlouvat. Což je škoda, protože je to můj oblíbený autor.

Čaroděj Ivanov Čaroděj Ivanov Andrzej Pilipiuk

výborná a velice podařená postava, která je těžce nepochopená . Osobně mám pro JV velikou slabost

06.05.2020 4 z 5

Čumilka vede :-)

16.02.2016 5 z 5

Pod parou Pod parou Terry Pratchett

Přišlo mi hrozně smutné to loučení s Plochou...

06.02.2016 3 z 5