vesead vesead komentáře u knih

Po přečtení zdejších komentářů jsem se snažila nemít velká očekávání. A vyplatilo se.
Je to totiž jiné, ale stále to má jisté kouzlo, nostalgii. Forma scénáře mi nevadila, tím, že je to známé prostředí nebylo potřeba sáhodlouhých popisů, ba naopak četlo se to téměř samo. Byly tam situace, nad kterými jsem se dost zamýšlela, jestli dávají smysl, ale když to nebudeme brát jako "pokračování/osmý díl", tak je to takový příjemný příběh. :)

20.10.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásný příběh. Emotivní. Tak moc emotivní, že si myslím, že každý, kdo dočetl tuto knihu následně pocítil vděčnost, že se, na rozdíl od Willa, může dotknout nohama země...

07.06.2016 5 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Od začátku předvídatelný příběh, avšak i tak hezký. Ale myslím si, že Sparks má i hezčí knihy než je tato.

27.05.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Bestseller. Asi ve mně to slovo vyvolalo větší očekávání. Postavy mi byly strašně nesympatické, ale to asi patří k příběhu. Možná by mi stačilo, kdyby tam byl aspoň jeden kladný hrdina, místo toho kniha plná psychopatů. Ale jo, nejhorší to nebylo, to ne, spíš jen průměrné.

22.05.2016 3 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Krásný, ač velice srdceryvný příběh. I když jsem věděla, jak to skončí, protože jsem viděla dříve film, hltala jsem každou stránku.

12.05.2016 5 z 5

Nostradamus - Příchod apokalypsy Nostradamus - Příchod apokalypsy Kurt Allgeier

Nic optimistického, přesto zajímavé čtení.

09.05.2016 4 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Velice motivační. Nutno však brát s nadhledem.

27.04.2016 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Pro mne asi nejlepší díl série. Hlavě tedy druhá polovina knihy. :)

09.04.2016 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Krásný příběh. Nic víc netřeba říct.

07.04.2016 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Hlavní hrdinka mi občas lezla na nervy. Části o Simonovi jsem přeskakovala. Kdyby to bylo o polovinu kratší nezlobila bych se. Nevím proč, ale nějak mě to nenadchlo.

24.03.2016 3 z 5

Denní naučení Denní naučení Rhonda Byrne

Kniha pro lepší den.

21.03.2016 5 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Nic vyloženě převratného jsem se po přečtení nedozvěděla, každopádně i tak se kniha četla hezky.

21.03.2016 3 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Skvělý příběh, který neomrzí.

16.03.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Hezké, ač smutné.

10.03.2016 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Krásná kniha z venku i zevnitř. I když si myslím, že ilustrace v tomto případě udělaly hodně. :)

02.03.2016 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Koupila jsem tuhle knížku s velkým očekáváním. Ovšem byla pro mne spíš zklamáním. První příběh se mi líbil, druhý mě dost nudil a třetí? Asi se mi líbil až ke konci, kdy jsem si řekla, že ta kniha celkově vlastně nebyla tak špatná. Ačkoli číst si ji o Vánocích a tak o pět let dřív, nejspíš by mě zaujala mnohem víc. :)

24.02.2016 3 z 5