Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Opět jsem si čtení moc užila těším se, jak se bude příběh vyvíjet dál.

16.04.2021 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Po tom ošklivém konci prvního dílu, jsem se pokračování nemohla dočkat. Do příběhu jsem se od první stránky ponořila a nechtěla jsem, aby skončil. Doufám, že od této autorky vyjdou ještě další knihy, protože Laura Kneidl jednoznačně psát umí.

04.04.2021 5 z 5

Čáslavská Čáslavská Jan Novák

Bylo to fajn čtení, bohužel jsem očekávala trochu něco jiného.

31.03.2021 2 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Tato kniha byla opravdu velmi děsivá. O to více, když vím, že je napsaná podle skutečné události. Je neuvěřitelné, že si tímto některé děti procházejí.

19.03.2021 3 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Moc se mi kniha líbila. Mohlo to být sice o trošičku kratší, nicméně Brigid Kemmerer umí psát velmi čtivě, takže čtení odsýpalo. Konec byl překvapivý a do dalších dílů bych se ráda pustila.

16.03.2021 4 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Ačkoli zde moc akce oproti předchozím dílům nebylo, příběh jsem si stejně velmi užila a těším se na pokračování. Willa, Halta, Horáce i Evanlyn jsem si moc oblíbila a doufám, že se opět brzy setkají.

13.03.2021 3 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Já nevím, všichni to tady vychvalují, ale mně se to prostě tolik nelíbilo. Konec mě překvapil, ale to je asi všechno. Díky bohu, že se kniha četla rychle, ale i tak mi vadilo neustálé opakování frází. Za mě zklamání a pokud hledáte něco z prostředí koncentračních táborů, rozhodně existují lepší knihy.

12.03.2021 3 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Druhý díl jsem si užila snad ještě o něco víc než díl první. Skončilo to neuvěřitelně a já jsem opravdu zvědavá, co se bude dít v dalších dílech.

12.03.2021 4 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Ačkoli zde nebylo tolik akce jako v minulém díle, čtení jsem si užila skoro stejně. Svět víl mě strašně moc bavil a je škoda, že už je tato série u konce.

12.03.2021 4 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Čtení jsem dlouho odkládala, což teď zpětně vůbec nechápu, protože příběh mě chytl od první stránky a nepustil, dokud jsem nebyla na konci. Ačkoli byl příběh psaný jednoduše a je určen spíše pro mladší čtenáře, já jsem si ho užila a ihned se pouštím do dalšího dílu.

05.03.2021 4 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Ze začátku jsem byla rozpačitá a moc jsem nechápala, co ostatní na této knize vidí, ale potom se to rozjelo a mě to začalo neskutečně bavit. Našla jsem zde i nějaké pěkné myšlenky, takže určitě další plus. S Nealem Shustermanem jsem určitě ještě neskončila a ráda bych si přečetla i jeho další knihy - Bez šance, Smrtka.

05.03.2021 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Oproti ostatním jsem z toho nebyla tak moc nadšená. Podle mě to byl celkem normální příběh a nic zvláštního tam nebylo. Čtivost tomu ale nechyběla, takže jsem se do příběhu ponořila. Do dalších autorčiných knih už se s velkou pravděpodobností pouštět nebudu, protože mě úplně nenadchly a znám daleko lepší romantické knížky.

05.03.2021 3 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Rozhodně lepší než první díl. Pořád si stojím za tím, že série Krutý princ se nezařadí mezi mé nejoblíbenější série, ale musím uznat, že Podlý král mě opravdu bavil a moc se těším na poslední díl.

04.02.2021 4 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Ačkoli jsem na knihu neviděla moc pozitivní recenze, mně se celkem líbila. Autorka má samozřejmě mnohem lepší knihy, ale nebylo to tak moc strašné, jak někteří popisovali.

30.01.2021 3 z 5

Byla jsem doktorkou v Osvětimi Byla jsem doktorkou v Osvětimi Gisella Perl

Kniha se mi líbila a číst o hrůzách, které se děly v minulém století v koncentračních táborech, nebylo úplně příjemné. Přesto mě ale příběh bohužel nezasáhl tolik, jako například Tatér z Osvětimi nebo Cilčina cesta.

02.01.2021 3 z 5

Jeden rok bez tebe Jeden rok bez tebe Nina De Pass

Ze začátku jsem byla nadšená, ale postupně moje nadšení opadávalo. Za mě taková průměrná knížka.

31.12.2020 3 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Já knihy od Sarah J. Maas miluji a ani tento závěrečný díl série Skleněný trůn pro mě nebyl zklamáním. Celou tuto sérii vám moc doporučuji!

20.12.2020 5 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Knížka se mi líbila, především ten originální nápad s komiksem. Elizu jsem měla ráda a celý její příběh jsem zhltla během dvou dnů. Líbila se mi pomalejší romantická linka, protože Wallace jsem měla ráda také.

20.12.2020 4 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Na tuto knihu jsem byla moc zvědavá a když jsem se konečně dostala k jejímu přečtení, udivilo mě, jak moc čtivá byla. Příběh byl jednoduchý a přesto pěkný. Marinu jsem měla ráda a už se těším na další díly.

20.12.2020 3 z 5

Opět to bylo milé oddechové čtení, ale některé hlášky už mi přišly stejné jako v první knize.

20.12.2020 3 z 5