Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Tak tohle bylo naprosto nádherné:D Četlo se to samo a bylo to velmi milé. Všechny knížky od Kasie West jsou úžasné a tato kniha není výjimkou... Určitě doporučuji

17.02.2019 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Tato kniha mě velmi mile překvapila. Kniha se četla sama. Kdyby to bylo možné, dám 4,5*

14.02.2019 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Jak už tady bylo psáno... Na Selekci to nemá, ale pořád to bylo velmi pěkné a četlo se to rychle.

12.02.2019 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tento díl se mi z celé trilogie asi líbil nejvíce, protože mám ráda New York a chtěla bych se tam podívat...

07.02.2019 5 z 5

Deset – Neobyčejný deník obyčejné holky Deset – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Tato kniha se mi vůbec nelíbila... Asi jsem na to neměla náladu, ale i tak... Za mě 1,5*

07.02.2019 2 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Nemám slov... Tato kniha je prostě nádherná. Už se těším na další díly. Za mě určitě minimálně 5*.

02.02.2019 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Tato kniha se mi velmi líbila. První díly byly sice o malinko lepší, ale i tak jsem si tuto knížku užila :-) Nevím proč, ale u jedné časti jsem dokonce brečela (jo je to divný ale je to tak) :-D

20.01.2019 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Samotné příběhy mě bavily, ale Brumbálovy poznámky mě nebavily a nechtělo se mi je ani číst.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

I přesto, že to byla povinná četba, jsem si některé balady opravdu užila a bavily mě.

03.01.2019 4 z 5

Přes palubu: Přežil jsem potopení Titaniku, 1912 Přes palubu: Přežil jsem potopení Titaniku, 1912 Lauren Tarshis

Kniha se mi velmi líbila, protože je napsaná na základě skutečnosti.

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Knihu jsem si přečetla třikrát a i přesto, že jsem věděla jak to dopadne, jsem si knihu při každém čtení užila;-)

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Knížku mi doporučila mamka a i když jsem věděla, že se jí líbila...mně se do ní moc nechtělo. Když jsem se konečně odhodlala, přečetla jsem ji během pár dní (možná hodin). Kniha byla čtivá a mně se moc líbila;-).

Spočítej hvězdy Spočítej hvězdy Lois Lowry

Krásná a čtivá knížka, kterou jsem měla přečtenou možná za 2-3 hodiny.

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

První díl se mi líbil až od části, kde se začaly objevovat kouzelné věci. Popis doby, kdy byli v dětském domově mě moc nezaujal...