Přes palubu: Přežil jsem potopení Titaniku, 1912

Přes palubu: Přežil jsem potopení Titaniku, 1912 https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232834/bmid_pres-palubu-prezil-jsem-potopeni-ti-232834.jpg 4 40 11

Přežil jsem série

George musí být ten nejšťastnější kluk na světě. Spolu se svou sestřičkou Phoebe a tetičkou se plaví na Titanicu, největší lodi, jaká kdy byla postavena. George si nemůže pomoci a prozkoumá každý centimetr této úžasné lodi, i když ho to přivádí do problémů. A pak se stane nemožné – Titanic narazí do ledovce a dovnitř se dostane voda. George se ocitne sám plný obav na palubě potápějící se lodi. Předtím se vždy dokázal z problémů nějak dostat, ale jak se dostane odsud?... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

The Sinking of the Titanic, 1912 , 2010

KnihoSny
28.06.2023 5 z 5

štve ně že je to krátké ale je to fajn

necekanevojta
06.04.2022 3 z 5

(SPOILER) !!!!!!!!!!SPOILER ALERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kniha je o klukovy jménem George který se vydá na cestu Titanikem se svoji tetou a svým bratrem na palubě se George rozkoukává až narazí na Lorda Pirrieho který mu ukázal jeho kajutu a plány lodě po té co se Titanik začal potápět tak byl George zavřen v podpalubí s 3. třídou ale díky planá které si zapamatoval se mu podařilo najit cestu ven nejen pro sebe ale i pro jeho bratra poté co odpluli na člunu se na záchranné lodi potkal i s jeho tetou a to je konec. kniha se mi líbila velice zařadil bych ji do dobrodružství a myslím si že by si ji mohli přečíst i někteří z vás

Mistři
25.03.2022 5 z 5

Super napínavá kniha

AnoMANder
01.09.2021 4 z 5

Zajímavá kniha, dobrá pro mládež k seznámení se s danou událostí. Líbila se mi zatím nejvíc

Popko
19.02.2021 3 z 5

Příběh s velkými písmeny pro malé děti, byl napsaný pěkně. Přečteno za chvíli.

Jéňa2008
06.04.2019 5 z 5

Prostě super!

Verunka926
03.01.2019 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, protože je napsaná na základě skutečnosti.

JanaT.
02.01.2018 5 z 5

Čteme se synem (2. třída) celou sérii,moc ho zajímá a hodně se ptá.Našli jsme myslím po knihách o autech ten pravý žánr pro něj.Rozsah a velikost písma vyhovující malým čtenářům. Super je faktografická příloha vzadu.

Saša2009
15.06.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila.

bflm
29.05.2016 5 z 5

Syn (8 let) přečetl téměř v kuse. Do té doby četl jen komiksy. Můžeme jen doporučit.

JanaDor
31.12.2014 5 z 5

Kniha je určena začínajícím čtenářům od sedmi let. Jsou zde velká písmena a velké mezery mezi řádky.Musím uznat, že děj je zpracován skvěle. Příběh je zajímavý a napínavý. Dobře se to čte a osobně si myslím, že to děti bude bavit.