veronique.ka veronique.ka komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Čtivé, nicméně mě zklamal konec, který mohla autorka více rozpracovat.

17.09.2017 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Hlavní hrdinové byli sympaťáci, měli své mouchy a máte pocit, že je můžete potkat na ulici. Příběh byl také zajímavý a když už jsem četla, četlo se mi dobře, ale nemám z knihy nijak skvělý pocit. Jsem zvědavá jestli bude pokračování.

30.05.2014 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Čekala jsem nudu o partě lidí v podzmí, kteří bojují se zlem a místo toho ...no nebudu předbíhat, ale kniha je plná zvratů. Moc se mi líbí citoslovce, která autor v knize používá :-). Je zábavná svěží, stejně jako Kulhánkův jazyk. Četla jsem oba dva díly a byla to šílená jízda.

30.05.2014 4 z 5

Nebeský vězeň Nebeský vězeň Carlos Ruiz Zafón

Celá série je krásná, tajemná, je o hodnotách, o dobrodružství, lásce...vše se odehrává v Barceloně, kterou díky autorovi vnímáte na vlastní kůži.

05.08.2013 4 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ztrácela jsem se v postavách a vztazích mezi nimi. Líbilo se mi, že postavy mají hloubku, nejsou dobré ani zlé. Mění se a vyvíjejí.

05.08.2013 4 z 5

To To Stephen King

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, s nadsázkou můžu napsat, že je to Kingovský Harry Potter. Jen místo zlého Voldemorta je zde To. Pak je tu přátelství, strach, zlo, boj...ne všechno dopadne tak úplně dobře.....

26.03.2013

Bestiář Bestiář Robert Masello

Dávám čtyři hvězdičky, protože se kniha zkrátka dobře četla. Ale zrovna teď jsem ji dočetla a jsem trošičku zklamaná. Čekala jsem více vysvětlení, snad větší hloubku toho všeho. V příběhu se objevuje spousta náznaků, které nakonec jen tak vyšumí....proto věřím, že autor naváže další knihou a vše se objasní :-)...Můžu doporučit...

25.03.2013 4 z 5

Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech C. D. Payne

Původně jsem si myslela, že kniha bude o něčem úplně a jiném a byla jsem začátkem hodně zklamaná, ale nakonec jsem ráda, že jsem setrvala. Všech pět dílů jsem přečetla během pár dní. Šestý si nechávám na později. Musím přiznat, že jsem se opravdu smála nahlas. Je to tak hloupý příběh, až je neuvěřitelně kouzelný. Dneska jsem viděla v novinkách novou knihu od C. D. Payne, určitě si ji koupím.

11.03.2013 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Obálka krásná, nápad na příběh ještě krásnější, ale kniha je napsána naprosto příšernou formou. Celý příběh nemá hloubku, logiku, hlavní postavy jsou nesympatické.

30.12.2012 2 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Začátek je nudnější, ale potom se mi kniha četla dobře. Patří mezi lepší Kingovky, určitě si ji přečtu znovu.

25.09.2012 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Byla jsem celkem zklamaná, příběh byl předvídatelný, čekala jsem velké finále, které se nakonec nekonalo. Jedna z nejslabších knih, které jsem od Kinga četla.

25.09.2012 2 z 5

Princezna Alžběta Princezna Alžběta Alison Weir

Velmi pěkně napsané. Knihu jsem přečetla během pár dní.

27.12.2011 4 z 5