VeronikaNikMat VeronikaNikMat komentáře u knih

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Nad touto knihou budu přemýšlet ještě asi hodně dlouho ... Krásně a citlivě napsaný příběh z druhé světové války.

04.02.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha mě naprosto pohltila ... těžké téma holocaustu, popsáno tak , že se mi chvilkama svíral žaludek a měla jsem v očích slzy ... Vyvolala ve mě skutečně silný pocit. Překvapivý konec.
Má první kniha od Jodi Picoult a rozhodně ne poslední.

11.02.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Osobně byl pro mě lepší film ... knihu jsem nemohla dočíst, nebavila ... stále to samé dokola ...

18.07.2016 2 z 5

Edith Piaf Edith Piaf Simone Berteaut

Přečetla jsem jí jedním dechem ... obdivuhodný životní elán, i přes strasti které si musela projít ... Každopádně tenhle životopisný román bude patřit mezi mé nejlepší knihy.

18.07.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Opět super kniha od této autorky. Takový konec jsem nečekala :-)

30.03.2017 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pohodové čtení, nechybí humor. Doporučuji.

10.01.2017 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Vadilo mi stálé přebíhání do minulosti. Jinak se mi kniha v celku líbila. Těžké téma znásilnění a dopady na život hlavních hrdinů.

10.03.2017 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Čekala jsem trošku více akce, ale jinak se kniha dobře četla :-)
Saskie mi bylo svým způsobem hrozně líto, ale nakonec to dobře dopadlo pro obě strany.

18.02.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Bavilo mě odhadovat, kdo je oběť, i když to pro mě bylo víceméně jasné od začátku. Životní osudy že života, skvělý příběh.

05.03.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Zajímavé osudy, přečteno pomalu jedním dechem.

13.01.2017 5 z 5

My, sex a podpatky My, sex a podpatky Kamila Tomsová

Super oddychovka

22.07.2016 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Pěkná kniha, slaďárna, nic těžkého kde musí člověk přemýšlet ... Jako odpočinková četba super :-)

18.07.2016 4 z 5