Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Poslední díl této úžasné série byl jako všechny knížky od této autorky skvělý. Její knihy zbožňuji a tato série je má oblíbená. Mám ráda i VA takže se mi moc líbilo že v posledním díle byli i Rose a Dimitrij. Konec knihy se mi líbil, Sydney a Adrian byli úžasní a je mi strašně líto že vše končí a musím se s nimi rozloučit. Vůbec by mi nevadila nějaká další série která by se s těmito všemi hrdiny proplétala. Knihu rozhodně doporučuji !

25.05.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Dlouho očekávaný druhý díl mé oblíbené série, který jsem přečetla během jednoho odpoledne a který byl stejně dobrý jako jednička. Líbilo se mi, jak se děj posunul, co vše se odehrálo mezi postavami, že jsme se dozvěděli více o království a celé zemi a už se nemůžu dočkat až vyjde poslední díl :)

18.05.2015 5 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Mám ráda tuto sérii a třetí díl se mi líbil i o trošku víc než předešlý ... hezké zakončení celé série :)

04.05.2015 4 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Přesně jak jsem čekala, pro mě nejlepší díl z celé série :-) Balthazar byl pro mě nejlepší a neojblíbenější postava takže jsem ráda že byl jeden díl celý jen o něm, o jeho životě a že nakonec našel svou lásku :-)

27.04.2015 5 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Poslední díl byl stejně dobrý jako předešlé ikdyž závěr jsem čekala trošku jiný ale dopadlo to dobře takže spokojenost :-) A jelikož byl Balthazar moje nejoblíbenější postava tak se hned vrhám na 5. díl

24.04.2015 4 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Této série jsem se trochu obávala ale musím říct, že se mi hrozně líbí a tento díl byl skvělý, hlavně ten závěr. Už se těším na další díl :)

23.04.2015 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Skvělé pokračování :-) Druhý díl byl rozhodně lepší než ten první a hlavně byl v tomto díle více Balthazar, můj oblíbenec takže jsem opravdu nadšená :-)

22.04.2015 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Příběhy o upírech mám ráda, a tahle kniha se četla moc hezky, určitě se hned pouštím do pokračování :) Musím uznat že je spoustu lepších knih s touto tématikou ale jsem zvědavá jak to bude pokračovat a hlavně jsem si moc oblíbila Balthazara takže se nejvíce těším na 5. díl této série :)

21.04.2015 4 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Příjemná knížka, která se velice dobře četla. Klasický příběh na motivy Krásky a zvíře zasazený do moderní doby. Jediné co mi třošku vadilo, byly vsuvky internetového chatu :-( Moc se mi nestává že by byl film lepší než kniha ale tady tomu tak je, filmové zpracování se mi líbilo trošku víc

13.04.2015 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Jak jsem čekala, i třetí díl této série byl úžasný a hlavní postavi jsem měla ráda hned od začátku. Úžasné je jak jsou v knize postavy z předešlých dílů a můžeme sledovat jak se jejich životy posouvají a vyvíjí. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Doporučuji :)

10.04.2015 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Miluju celou sérii a musím říct že příběh Remyho a Brook se mi líbil trošku víc ale i tato knížka byla dobrá a hrdiny jsem si zamilovala. Četlo se to samo a doporučuji :)

09.04.2015 5 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Z této série jsem naprosto nadšená a opravu patří k té nejlepší co jsem kdy četla. Četla jsem ji v elektronické podobě a už se těším až u nás vyjde i knižně, protože tuhle sérii musím mít doma, stejně jako nástoje smrti. Spousta věcí která se zde odehrála vysvětluje budoucnost a věci z nástojů smrti a z toho jsem nadšená, jak je vše krásně propojená. Vztah Tess a Willa byl krásný a když nakonec zemřel tak mi to bylo tak líto proto jsem byla ráda za epilog, že Tess dostala druhou šanci být s Jemem, který je mým oblíbencem. Tuto sérii rozhodně DOPORUČUJI!

09.04.2015 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Nádhera, tuhle sérii + NS opravdu miluju. Tento druhý díl byl dokonce ještě lepší než první, nemohla jsem se od něj odpoutat a musela číst pořád dál a dál, než jsem se dostala nakonec a hned se vrhám na třetí. Trojice Tessa, Jem a Will se mi moc líbí a baví mě. Magnus je úžasnej :). Willa mi bylo na konci moc líto ale fandím Jemovi :-)

04.04.2015 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Série Nástroje smrti patří k mým nejoblíbenějším a nečekala jsem že tato série se mi bude líbit ještě víc, ale je to tak. Tato autorka je skvělá a její knížky jsou úžasné. Je hezké setkat se s některými postavami z NS, jako je Magnus (můj velký oblíbenec) a dalšími, a samozřejmě hlavní hrdinovy Tessu, Willa a především Jema, kteří se v NS také objevili, jsem si zamilovala a nemůžu se dočkat jak bude jejich příběh pokračovat :) Je skvělé vidět jak jejich životy vypadali před tím, než v NS kde jsou jen okrajově :)

04.04.2015 5 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Krásné pokračování a dokonce se mi líbilo víc než první díl. Líbilo se mi kam se všechny postavy posunuly a jak se vše vyvinulo. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a nemůžu se dočkat pokračování :)

01.04.2015 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Kniha byla úžasná, krásný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Kiera a její chování mě někdy trochu štvalo, ale celkově se mi kniha líbil a mohu jen doporučit :)

30.03.2015 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Druhý díl nezklamal, líbil se mi stejně jako první a bylo to psáno z pohledu Ethana, což mě moc potěšilo. Jelikož jsem hrozně zvědavá jak to dopadne tak se jde hned na pokračování :)

25.03.2015 4 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Knížka byla celkem dobrá, hezký příběh který mohl být ale víc propracovaný. Určitě se ale hned pouštím do druhého dílu :)

23.03.2015 4 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Po sérii Crossfire jsem se na tuto knížku těšila a byla obrovským zklamáním, to se autorce opravdu nepovedlo :-(

23.03.2015 2 z 5

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Další výborné pokračování a Ethan byl skvělý ... Tuto sérii doporučuji a vrhám se na poslední díl protože chci vědět jak to celé dopdne :-)

16.03.2015 5 z 5