Vasobdivovatel Vasobdivovatel komentáře u knih

Kantůrčice Kantůrčice Karolina Světlá (p)

Hezká kniha. Líbila se mi více než Vesniciý román. Z knihy se dozvíte nejen různé čáry, máry a ještě pár příběhů z Enefiny rodiny a něco z podještědského nářečí. Karolina Světlá dokáže výborně popsat ženské postavy!

18.11.2020 5 z 5

25 tajemství Prahy 25 tajemství Prahy David Černý

Dobrá kniha , ale mohlo tam být , jak říkám více informací. Byla podobná jako kniha Nová tajemství Prahy.

Praha záhadná a tajemná Praha záhadná a tajemná Vladimír Soukup

Kniha byla výborná a bylo tam skoro všechno co v Praze je . Ráda na ní vzpomínám.

04.11.2020 5 z 5

Nová tajemství Prahy Nová tajemství Prahy David Černý

Kniha byla dobrá , ale mohlo tam být více informací . Já jsem rád ,že tam byl i slovník zaniklého nářečí.

Proč jsem se neoběsila Proč jsem se neoběsila Halina Pawlowská

Kniha to byla zábavná i i , když některé knihy , které jsem od ní četla byly lepší!

Čmelák – Láskyplné povídky Čmelák – Láskyplné povídky Halina Pawlowská

Tahle kniha mě nenadchla, protože Halina Pawlowská tam tiskla texty z jiných knih , pokud ji nečtete dlouho , kupte si to ,ale když ji čtete už dlouho tak si to nekupujte!

04.11.2020 2 z 5

Divá Bára / Dobrý člověk Divá Bára / Dobrý člověk Božena Němcová

Ta Bára byla dobrá akorát dobrý člověk mě trochu zklamal.

03.11.2020 5 z 5

Chudí lidé Chudí lidé Božena Němcová

Dílo bylo hezké , ale trošku slabý děj.Město mi podle popisu nepřipadalo vůbec strašné.

03.11.2020 3 z 5

Hubička / Námluvy / Nebožka Barbora Hubička / Námluvy / Nebožka Barbora Karolina Světlá (p)

Povídky jsou velmi čtivé ,zábavné a je tam všechno co jsem očekával od slavné bestsellerové spisovatelky Karolíny Světlé!

29.10.2020 5 z 5

Kresby z Ještědí Kresby z Ještědí Karolina Světlá (p)

Povídky jsem četl s radostí stejně jako všechny díla Karolíny Světlé. Nejvíce se mi líbila Teta Vavřincová a Nebožka Barbora. Některé povídky mají šťastný konec a některé smutný.

29.10.2020 5 z 5

Tři zlaté vlasy děda Vševěda Tři zlaté vlasy děda Vševěda Vojtěch Kubašta

hezká pohádka

22.10.2020 5 z 5

Bolek Bolek Bolek Polívka

Nudná kniha kde všechno jsou jen obrázky.

22.10.2020 odpad!

Hubička Hubička Karolina Světlá (p)

Ještědské povídky a novely Karolíny Světlé miluji .Samozřejmě opera Bedřicha Smetany a s libretem Elišky Krásnohorské a kniha i opera se mi líbily.

22.10.2020 5 z 5

Dobrý člověk Dobrý člověk Božena Němcová

(SPOILER) Povídka mě trochu zklamala . Všechno neidůležitější se odehraje kolem deseti stránek. Na Němcovou mě to až mrzelo.Člověk pořád čeká až se něco stane.Všechno záleží jenom na tom, že: Madla si nechce vzít jesenického mlynáře a proto jde sloužit do Vídně .Jde k převozníkovi Hájkovi do kterého se zamiluje. Jde sloužit k paní a jednoho dne jde s paní Kateřinou na koncert nebo na pouť a Madla tam najde svého bratra který se ztratil a teď hraje jako muzikant. Když je jí paní odjede, zaklepe někdo na dům a je to jesenický mlynář. Přijde tam Hájek a ho odežene. Budou mít svatbu.

22.10.2020 3 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Ten konec je strašně dojemný.Kniha nám dokazuje , že Bůh je bude a zůstane. Děti by si měli brát z téhle knihy příklady.Koupil jsem ji v Beskydech v tolerančním kostele kde pan Karafiát žil.

20.10.2020 5 z 5

Zlatovláska (a jiné české pohádky) Zlatovláska (a jiné české pohádky) Karel Jaromír Erben

Krása.Všichni brblají, že jsou morbidní,ale jsou krásné.Naše pohádky jsou nejlepší.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Nejlepší je Vodník.Autor by k některým povídkám mohl nasadit možná trochu více děje.

Jabloňová panna Jabloňová panna Karel Jaromír Erben

Taková krásná úchylárna.

16.10.2020 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Krása!Vy nekulturní lidé!

01.10.2020 5 z 5

Takhle jsem si to teda nepředstavovala Takhle jsem si to teda nepředstavovala Halina Pawlowská

Krásná kniha nejlepšího co jsem od Haliny četla.

01.10.2020 5 z 5