Valerie21 Valerie21 komentáře u knih

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Doslova zhltnuto za dva dny. Výborná kniha !

28.10.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Moje první přečtená od této autorky a jsem naprosto nadšená!Určitě ji přečtu znova,je to překrásný příběh-mám ho v hlavě,mám ho v srdci...

20.02.2016 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Parádní- líbila se mi zatím nejvíc ze všech knih co dosud od těchto autorek u nás vyšly.

20.01.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Zatím jediná z celé série která úplně nenadchla-dočetla jsem a pustila z hlavy.Ale určitě se těším na další díl.

20.01.2016 4 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Opět nesklamal,těším se na další knihu v sérii.

21.05.2015 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Přečteno jedním dechem,krásný příběh.Těším se na další knihy této autorky.

31.08.2014 5 z 5

Oběť Molochovi Oběť Molochovi Åsa Larsson

Smekám klobouk!Skvělá kniha.

21.04.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Naprosto úžasná knížka,dlouho se mi nestalo ,abych si poplakala i smála se jak cvok v jednu chvíli.Jen škoda že byla tak krátká,dala jsem ji za jeden večer a část noci.Četla jsem i obě předchozí knihy autorky a rovněž můžu doporučit.

13.11.2013 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Skvělá kniha,ostatně jako i všechny následující od této autorky.

20.05.2013 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Já už nejsem cílová skupina této knihy,nicméně jsem se dala zlákat anotací a pěknou obálkou a pro mě je tento literární počin zklamáním.Postavy jsou vykreslené velmi povrchně,v podstatě jim ani po dočtení nerozumím a nevěřím jim jejich city.Moje fantazie se neprobudila takže mi přišlo jako bych četla celou dobu popis.Rušivě působí i neustálé opakování jmen čtyř hlavních aktérů příběhu,každá stránka je jich plná,občas by použití nevyjádřeného podmětu,nebo zájmena neškodilo.Originál jsem nečetla a tak jen přemýšlím jestli ta avizovaná velká láska nezůstala ztracena v překladu a jestli ne a představa o lásce je u amerických vysokoškoláků přesně taková jak popisuje tato kniha pak Bůh ochraňuj Ameriku.A teď mně můžete ukamenovat.

15.03.2013 1 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Tato kniha je opravdu emocionální zážitek,je dojemná,čistá i vzrušující,věrohodná.Nádhera.

15.03.2013 5 z 5