vaili vaili komentáře u knih

Velikost L: Znovu na scéně Velikost L: Znovu na scéně Meg Cabot

Dobrá jako předchozí díly, pobaví, příjemné čtení..

02.01.2014 4 z 5

Náruč plná lásky Náruč plná lásky Linda S. Howington

Jako vždy perfektní detektivní román, alespoň pro mě..originální příběh, který člověk musí hned přečíst :)

02.01.2014 4 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Je to vynikající kniha s krásnými popisy míst a neuvěřitelným příběhem. Pro mě jsou naprosto nepochopitelné japonské zvyky i když je pravda, že je to psáno z doby více jak 70 let zpátky. . . a nejlepší na tom všem je, že je to skutečný popis života jedné ženy.

23.12.2013 5 z 5

Všichni muži královny Všichni muži královny Linda S. Howington

Jako vždy dobré a napínavé :)

20.12.2013 5 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Tuto knihu nelze komentovat, tu si prostě musíte přečíst. Ale to, že je poněkud perverzní je fakt :)

19.12.2013 4 z 5

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Pěkné zakončení trilogie...čtení uteklo jako nic :)

18.12.2013 4 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

Tento díl mi přišel ještě lepší než první líbí se mi střídaní vyprávění Cassie a Ky..

17.12.2013 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Tak jak mi kniha přišla chtěla jsem jen nakouknout, ale jak člověk začne číst nelze přestat.. takže musím říct, že stále stejně dobré jako první dva díly...už aby vyšel další :)

16.12.2013 5 z 5

Užívej noci Užívej noci Linda S. Howington

Tak dávám za první 2 povídky čtyři hvězdy za poslední se sněhem hvězd pět. Jedině co mi vadí na Lindiných knihách, že ty románky končí téměř vždy "svatbou a dětmi"..proč to nemohou být jen románky .. :) to by bylo takové skutečnější :)

16.12.2013 4 z 5

Na velikosti nezáleží Na velikosti nezáleží Meg Cabot

Takže dobré, velmi dobré jen trošku přehnaný konec...myslím, že zmínka o svatbě byla zbytečná. Jinak nemohu vytknout nic. Ale trošku nechápu jak někdo může říkat, že Cooper je skvělý vždyť tam skoro celou dobu nevystupuje je tak úžasný, protože tam neustále není? :))

16.12.2013 5 z 5

Velikost XL: Kila navíc přibývají Velikost XL: Kila navíc přibývají Meg Cabot

No jak tady bylo myslím již zmíněno, tak se autorka zlepšila a zanechala psaní nesmyslných poznámek :) Takže skvělé čtení výborný styl psaní musela jsem přečíst za jeden den :) hned jdu na další díl

13.12.2013 5 z 5

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Tak začátek byl nemožný tolik postav a popisů odvádějích od toho hlavního, že mě z toho rozbolela hlava :) ale pak se to zlepšilo...i tak bych knihu trochu proškrtala :) ale jinak za mě dobrý :)

12.12.2013 4 z 5

V zajetí času V zajetí času Linda S. Howington

Nevím no číst se to dalo, ale autorka dle mě nemá vlohy k sci-fi neměla by opuštět ve svých knihách přítomný čas :))

11.12.2013 3 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Zajímavé téma, kniha mě docela chytla i když bude určena spíše pro mládež :))

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Tak jsem si říkala, že je to takový průměr, že nechápu co všichni mají na Jo Nesbovkách, ale jak tu čtu tak 1. díl je nejhorší pak je to už jen lepší :) v tom případě se mám na co těšit :) ale i tak se mi kniha líbila už jen pro hlavní postavu Harryho, který není žádný velký hrdina a pan dokonalý :)

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Průměrný díl, ale pořád stojí za to přečíst :)

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Velmi dobrý díl.

09.12.2013 5 z 5

Nebezpečné dědictví Nebezpečné dědictví Alison Weir

Opravdu se kniha četla krásně, ale moc dlouho..je velmi obsáhlá. Je neuvěřitelné, že tolik z toho je pravda. Nad některýmy dobovými zvyky Vám stojí vlasy hrůzou :) např. smluvené sňatky..hvězdičku dolů dávám za časté střídání 2 příběhů..u normální knihy to není problém, ale tady kde je velké množství postav i shody jmen jsem měla někdy pocit, že mi praskne hlava, jak se člověk musel soustředit o kterou Kate jde :)

06.12.2013 4 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Tak slušná kniha, kde teda jsem nestíhala při záchraných pracích Bailey :)) to snad normální člověk nemůže být tak sečtělý a šikovný, protože pokud ano tak bych na sobě měla asi dost zapracovat... :)

02.12.2013 4 z 5

Čínská nevěsta Čínská nevěsta Mary Jo Putney

Dobrá kniha u které se dozvíte i něco o zvycích v Číně, jen mě vždycky vadí jak u těchto knih se každý chce hned vdávat a ženit, to je asi ta romantika, která je tam pro mě zbytečná až otravná :))

02.12.2013 4 z 5