vaili vaili komentáře u knih

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Přidávám se k většině první část nic skvělého...druhá část byla o dost poutavější a nakonec jsem si i nečekaně pobrečela :) což se mi nestává často :)

06.11.2014 4 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Fajn čtení na jedno odpoledne....celkově moc o ničem, ale přesně to co člověk(ženského pohlaví)) někdy potřebuje vzít do ruky :)

23.10.2014 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tady čtu....sentimentální, plné sexu a bez příběhu, ale to je přesně to co aspoň občas si potřebuji přečíst...když toho máte v práci hodně a potřebujete vypnout mozek je to skvělý relax. Uznávám bastard byl vášnivější tahle je vtipnější, ale pořád pro mě dobrá :)

23.10.2014 5 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Já nevím proč nám autorka předloží neschopného přítele a nakonec se z něj vyklube téměř dokonalý manžel jinak docela dobré i vtipné :)

19.10.2014 4 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Mno dalo by se říci, že dost o ničem, ale pro mě to bylo fajn vrátit se zpátky na pár hodin do sedmnácti let :) jsou samozřejmě mnohem propracovanější..třeba polibek pro Annu, ale i tak za mě dobrý :)

15.10.2014 4 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Vážně dobrá a zajímavá kniha...jen jsem se občas ztrácela v přirovnáních bylo jich trochu moc.. jinak bych dala plný počet :)

14.10.2014 4 z 5

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

Sáhla jsem po ní náhodou..neznám autorku :) a musím říct, že výborná kniha mě opravdu bavila pro netypické chování hrdinky :)

10.10.2014 5 z 5

Lucie v pozici stromu Lucie v pozici stromu Beáta Matyášová

První půlka dobrá, ale ta další část neustále se rodící děti, u kterých jsem si vždy přečetla váhu a výšku.. vážně nechápu proč :)) navíc jsem se začala dost ztrácet v tech všech jménech kamarádek a dětí :) autorka čtenáře zahlcuje naprosto nepodstatnými informace v tak útloučké knížce :) jsem i fanda jógy, ale za tu druhou část knihy nelze dát víc :)

08.10.2014 3 z 5

Láska v Česku Láska v Česku Lukáš Pazdera

Musí říct, že knížka je napsaná opravdu reálně a zábavně..hodně příběhů, které se na konci protnou mě opravdu bavily :)

07.10.2014 5 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

Tak toto byl asi zatím nejlepší díl jsem byla našponovaná od začátku do konce už tam hlavní téma nebyly ty pošahané kanadské žertíky :)

06.10.2014 5 z 5

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts

Hmm tak už se mi ta série, tak nelíbí.. :)) už to dopadlo jako slaďárna největšího kalibru :) myslím, že Noru si už nepůjčím..škoda že L. Howard nemá tolik knih myslím, že romantika se dá napsat mnohem lépe..

03.10.2014 3 z 5

Pro jednu noc Pro jednu noc Andrea Rimová

První část dobrý...druhá část když Viky pořizuje, kavárnu, manžela, psa a dítě.....děs děs otřes.. takové sladké cinty jsem dlouho nečetla :) (za ty srážím jednu*) v tu chvíli jsem se styděla, že knihu držím v ruce...a třetí část super nečekaný konec pro mě hodně dobrý a aspoň trochu vzrůšo :)

01.10.2014 3 z 5

Klíč vědění Klíč vědění Nora Roberts

No tak jsem si říkala, že docela dobré, ale ona tam zase musí naprat ty vdavky a hned rovnu dvoje najednou ach jo :)

01.10.2014 4 z 5

Klíč světla Klíč světla Nora Roberts

V porovnání se svatebním kvartetem o dost lepší..jen ty dedukce při nacházení klíčů pěkné pitomé... nebo nemám dost velkou představivost :))

01.10.2014 4 z 5

Černý lev Černý lev Jude Deveraux (p)

Pro mě nečekaně dobré čekala jsem typickou romanci, kterou možná nedočtu...už kvůli obálce, ale je to "netypická romance" :)) samozřejmě jen díky chování a dialogu hrdinů, ale docela mě i pobavila což se u těchto knih stává málokdy :)

26.09.2014 4 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Tak tady jsem dala o * navíc, ale jen a jen kvůli Malcolmovi, protože ten mi sedl nejvíc :) a konec nebyl tak mooc sladký :)

26.09.2014 4 z 5

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Stále stejné nápad dobrý, proč ne si přečíst sem tam nějakou oddechovku, ale trošku přepísknuté s těmi okamžitými a vždy rychlými zásnubami...proč hned rovnou svatby..to je na hlavu :)

26.09.2014 3 z 5

Na růžích ustláno Na růžích ustláno Nora Roberts

No moje míra pro romantiku přetekla, takže kdyby trochu ubrala líbilo se mi víc...sérii dočítám protože jsem ji načala a nemám ráda nedočtené série :)

26.09.2014 3 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

No co dodat ... promyšlený má RM děj dobře...žádný slaďák to není, napětí a trocha romantiky nikdy neškodí :))

26.09.2014 5 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Už se to rozjelo, takže opravdu lepší a lepší díl od dílu :)

26.09.2014 5 z 5