Láska v Česku

od:


KoupitKoupit eknihu

Atraktivní Zuzana se stále nemůže vzpamatovat z rozchodu s Liborem. Prostřednictvím své sestry se seznámí s postarším galantním Andrejem, jehož exmanželka Lucie se snaží zaplašit myšlenky na přibývající vrásky v posteli sukničkáře Romana. Toho naopak rozvod teprve čeká. Když jeho stále ještě platná - a z Romanových neustálých záletů na pokraji nervového zhroucení stojící - manželka Míša potkává o Vánocích na půlnoční Libora, začíná příběh nesourodého šestiúhelníku postav, jež spojuje jediné - každý z nich chtěl od svého předešlého partnera něco úplně jiného, než čeho se mu nakonec dostalo....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/203331/laska-v-cesku-203331.jpg 3.730
Žánr:
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Přidat komentář
_Šárka_
27.09.2018

Taková ta knížka, co prostě hodíte do kabelky a čtete jí kdekoliv, protože Vás zkrátka baví. Nemohla jsem se odtrhnout :-)

adela2230
01.02.2018

Kniha se čte velmi dobře, takové odpočinkové čtení.

Anitka.KM
15.03.2017

Příjemná a čtivá oddechovka po česku :-)

28401
24.01.2017

Přečteno jen tak pro odpočinkové zabavení. Chyby v textu jsou rušivé, s tím souhlasím.

martas1907
09.10.2016

Super kniha, i když jsem tušila, že se zase někteří vrátí k sobě a Míša s Romanem se rozvedou.

Lejdus
31.08.2016

Souhlasím s komentáři. Kniha se mi velmi dobře četla, i když jsem z přebalu byla mírně zmatená a myslela jsem si, že se během čtení nebudu orientovat kdo je kdo. Byla jsem zvědavá, jak to půjde s postavami dál a konec mne také potěšil. Prostě takové relaxační čtení.

Elisbooks
26.07.2016

Ze začátku se mi trochu pletlo kdo, jak, s kým, ale je to příjemné pohodové čtení :-) A myslím, že dosti reálné a ze života. Nutí Vás to číst pořád dál, protože každá kapitola je o jednom z "šestiúhelníku" postav, takže když dočtete jednu postavu, chcete vědět, co bude dál. Kniha pobavila a byla hodně čtivá, takže doporučuji :-)

dracos_princess
23.04.2016

Knihu jsem před minutou dočetla. Krásně se mi četla, děj se mi líbil a konec mě potěšil. Typická kniha ze života.
Bohužel musím dát pouze 3 hvězdičky. Nevím, kde se stala chyba, ale aby v celé knize bylo špatně použito mě/mně, se mi ještě nestalo. Kazilo to celkový dojem knihy, a proto mi chvilku trvalo, než jsem se k ní po přečtení první kapitoly vrátila.
Nicméně je kniha na odpočinek super.

vaili
07.10.2014

Musí říct, že knížka je napsaná opravdu reálně a zábavně..hodně příběhů, které se na konci protnou mě opravdu bavily :)

Jara69
09.07.2014

Podle mého nějakého vnitřního pocitu si myslím, že knížka je lepší průměr, nadprůměr ve svém žánru. Myslím si, že zasazení romantiky v zajímavém šestiúhelníku hlavních postav do současného světa obyčejného soudobého města se povedlo. Kniha vyšla v edici „Do kabelky“ a bylo to takové hořko-sladké ženské čtení, ale i muž ji dokáže přečíst a do některých postav se vcítit. Autora (muže) velice chválím za to, že se dokázal výborně vžít do pocitů mužských i ženských postav. Hodně se mi líbil způsob vypravování. 6x „ich-forma“? Super! Hned mě to začalo bavit. Bylo zábavné sledovat, jak stejné situace vnímají různé postavy odlišně. Šest hlavních postav bylo vykresleno sice minimalisticky, ale přímočaře a jasně. Postavy byly sympatické (až na ty vyloženě záporné) a mohly jsme jim všem fandit, protože měly všechny jedno společné – citový zmatek v hlavě. Knížka je napsaná pěkným jazykem a příběh má spád, je čtivá a jako knížku na dovolenou nebo prostě pro volné chvilky „do kabelky“ doporučuji.

Autor knihy

Lukáš Pazdera

Lukáš Pazdera
česká, 1977

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Přečtených37x
v Čtenářské výzvě5x
v Doporučených2x
v Knihotéce17x
v Chystám se číst16x
v Chci si koupit2x