Unicorn_10 Unicorn_10 komentáře u knih

Charlieho malé tajomstvá Charlieho malé tajomstvá Stephen Chbosky

Krásná knížka, rozhodne jedna z mych nejoblibenejsich, měla jsem ji pujcenou, ale líbí se mi tak moc že si koupím svůj vlastní výtisk.

29.06.2023 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jedna z nejkrasnesich knizek co jsem kdy cetla, libilo se mi ze byla vypravecka Smrt

03.06.2023 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Měla jsem divergenci zadanou jako povinnou četbu, tak jsem nečekala nic moc ale opak je pravdou! Knížka mě moc zaujala a i když teď poslední dobou ke čtení nejsem moc motivovaná, tenhle příběh ve me zase moji zálibu ve čtení probudil :)

16.05.2022 5 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Moc mě Tokyo Ghúl bavilo. Je to moje první manga v životě. Četlo se to rychle a děj byl zajímavý. Už se těším až si koupím nový díl :))

13.04.2021 5 z 5

Magický expres Magický expres Anca Sturm

Je to super knížka. Už se těším až si koupím druhý díl.

12.01.2021 5 z 5

Hobita jsem měla na povinné četbě a moc jsem se těšila až ho začnu číst ale děj se mi zdál moc dlouhý a všechno moc rozepsané. Škoda, ale jinak moc hezké.

19.06.2020 3 z 5

Jak Kubík přestal být mlsný - Výlet do země skřítků Jak Kubík přestal být mlsný - Výlet do země skřítků Iva Nováková

Jsou tu moc hezké ilustrace, hezky popsané různé potraviny a jejich výroba. Moc hezké, doporučuji : )

14.04.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Moc hezká knížka. Mám ráda pejsky a moc se mi líbilo jak se tam autor snažil popsat psí pocity, jejich dorozumívání, i když to možná není pravda, ale je hezké tomu věřit.

13.04.2020 5 z 5

Adam Ondra: lezec tělem i duší Adam Ondra: lezec tělem i duší Martin Jaroš

Miluji lezení a Adam je můj velký idol ! Moc se mi libi jak popisuje svůj,,horo-zivotopis" :) Tato knížka od teď patří k mým nejoblíbenějším.

10.02.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Óóóóó to je tak boží knížka !! To napětí ,ta romantika!! Já potřebuji druhý díl! Určitě doporučuji a dávám 5 hvězdiček

02.09.2019 5 z 5

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Tato knížka me moc bavila,ale já si kupují jenom knížky které me bavi???? moc se mi líbil dej,určitě si přečtu i druhý díl

02.09.2019 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Krásný děj ,krásné obrázky no prostě boží knížka. Je hodně čtivá . Ze začátku jsem si myslela že že Sofie bude krásná princezna ...
Určitě si přečtu 2 a 3 díl ❤

03.02.2019 5 z 5

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

Tenhle díl byl super nejvice me bavili ty setkání z nepřátely a napětí bylo taky super. Velmi pěkná knížka hrozně se těším až si přečtu 4 díl ❤

01.02.2019 5 z 5

Marcus & Martinus - Náš příběh Marcus & Martinus - Náš příběh Marcus & Martinus

Já Marcuse & Martinuse úplně miluju a tahle knížka je prostě super !!!❤

18.01.2019 5 z 5

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Knížka mě ze začátku docela bavila,ale jak jsem se blížila ke konci už mě to úplně nebavilo

18.01.2019 3 z 5

Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové Michelle Cuevas

Podle mě zajímaví nápad na knížku . Je to i docela vtipné . Knížka se rychle čte a doporučuji

24.08.2018 5 z 5

Ztraceni v čase Ztraceni v čase Petra Braunová

Hrozně čtivá knížka . Půjčila jsem si ji z knihovny a za dva dny jsem ji přečetla: ) Doporučuji má to pěkný děj

24.08.2018 5 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

Moc pěkně se čte. Ja jsem to přečetla za 1 den : ) Samozřejmě i pěkné ilutstrace .

09.08.2018 5 z 5

Rozkvétající žena - Příběh zasvěcení dívky v ženu Rozkvétající žena - Příběh zasvěcení dívky v ženu Mary Dillon

Opravdu pěkně napsaná knížka o menstruaci.

06.08.2018 5 z 5

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Tenhle díl byl podle me víc smutný , protože Alea zjistí ze je její matka mrtvá . Ale byli tam i šťastné chvilky . Moc se těším na třetí díl . Je to moc pěkná knížka .

06.08.2018 5 z 5