ujunka ujunka komentáře u knih

Kořist Kořist Michael Crichton

Chvilku mi trvalo než jsem si zvykla, jakým způsobem je kniha napsána. Taky začátek dal trochu zabrat, než se tím člověk prokousal a některé teoretické pasáže mě moc nebavily. Ale jinak děj napínavý a zajimavý. Celkově se mi kniha líbila.

19.03.2015 3 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Měla jsem přečteno celkem rychle. Nechtěla jsem, aby to s Carrie dopadlo tak jak dopadlo, naopak jsem si přála aby se jí ples podařil.
Jinak dobře napsané, člověk tu holku vlastně chápal. Ale líbily si mi více jiné Kingovské knihy :-)

13.03.2015 3 z 5

Kniha super, moc se mi libila. Oddechovka při které jsem se pobavila, chvilkama jsem se smala i nahlas, což se mi při čtení moc často nestává :-) i když by myslim mohla být o něco kratší. A nehledejte v této knize logiku :)

12.03.2015 4 z 5

Recept na Araba Recept na Araba Viktória Darsane

Kniha se cetla velmi dobre, oddychovka ktera ma nekolik silnych momentu. Libila se mi.

21.02.2015 3 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Wau! Tohle bylo neco! Zacatek me trosku nebavil ale pak se to rozjelo. Nejsem zadna cíťa ale tuhle knizku jsem tak nejak furt mela v sobe a premyslela co bude dal .... Potom to vsechno okolo Gaga, to uz jsem si rikala, ze je i na me moc ....zkratka pet hvezd, tady neni co resit!

13.02.2015 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Bridget je zkrátka Bridget :-)
Začátek mě šokoval ... smutný .... poté asi třetina knihy nuda, zdlouhavá .... ale pak už mě to chytlo. Úsměvné pasáže jak je u Bridget zvykem. Dost mě pobavila situace, když četli synatorův sloh na téma "Podivnost" a nadpis práce Maminka :-D Jediné co mi celkem vadilo, bylo to šišlání pětileté Mabel.
Jinak se mi kniha libila a konec jsem dočítala s připitomělým a spokojeným úsměvem na rtech :-) Fakt jsem jí to přála :-)

04.02.2015 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Silny pribeh, rada jsem si ho precetla ... Presto se k nemu asi vracet nebudu

25.01.2015 4 z 5

Libila se mi vic nez jednicka...spousta humornych situaci. Zapomenout si nasadit lyze, nebo naposilat vanocni prani kdyz jste uplne namol a pak zpetne zjistit co jste vlastne vypotili a odeslali... To je cela Bridget :-D oddychovka s davkou humoru :)

21.01.2015 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Cetla jsem vsechny tri dily, ale v tom poslednim bylo tolik stesti, ze uz mi to chvilema lezlo krkem. Jak Popelka ke svemu Panovi prisla a pak zili stastne az do smrti...
Kniha se cte dobre, pohadka pro dospele, spravne okorenena. Ale znova to cist nebudu :)

20.01.2015 3 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

celkem milá a humorná oddechovka. Překvapilo mě, jak málo toho má společného s filmem... :-)

17.01.2015 3 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Moje druha kniha od Kinga. Precetla jsem za dva dny. Zacatek je pravda trochu roztahany, presne tak jak uz tu bylo napsano, ale Ginelliho jsem si temer zamilovala. Ac padouch, tak hrdina. Rambo na papire :-)
Knihu hodnotim kladne a rozhodne to neni muj posledni King, ktereho jsem precetla...

06.01.2015 4 z 5

Sextenze Sextenze Jan Krůta

Abych pravdu rekla, kniha me take nejak extra neoslovila. Cetla jsem ji celkem dlouho... To je snad poprve, kdy jsem se nutila neco docist. Zakladni linie pribehu by nebyla az tak spatna ... Starnouci chlap a mlada zenska se zajmem v bdsm. Jenomze pribeh je neustale narusovany dopisy Maskovi, coz sice je hlavni postava knihy, ale pribeh to narusuje. Ctenar je odhozen od deje k nejakemu dopisu, ktery navic nudi. A postava Bary? Jeji vystupovani mi silene lezlo na nervy. Sebestredna... Kazda jeji veta zacinala slovem JA a to mi hrozne lezlo krkem :-/
Shrnu to... K teto knize se nevratim. Cekala jsem od ni vic. Jako plus ale muzu uvest, ze je tam pouzito spousta zajimavych hlasek, ktere se v zivote urcite daji pouzit... Takze aspon to celkem pobavilo :-)

05.01.2015 2 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Jasný, první díl byl lepší, ale člověk prostě musí vědět, jak to bylo dál :)

24.11.2014 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Poutavý příběh, už jsem četla 3x ... i pokračování. Velmi dobře se čte. Putovní knížka - už jsem ji půjčila x lidem a všem se líbila :)

24.11.2014 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Můj první King/Bachman.
Nečekala jsem, že se tak začtu do knížky, která se odehrává jen na silnici... dobře se čte a člověk si ty kluky celkem oblíbí :)
Jsem ráda, že jsem zkusila číst Kinga a už tu mám od něj připravené další dílo :)
Zkrátka palec hore :)

24.11.2014 5 z 5