Týnušxxx Týnušxxx komentáře u knih

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Celkově jsem s knihou byla spokojená, i když se tu jedná o takovou tu školní romanci, kterou opravdu nemusím, tak je tady podána tak nějak jinak.
Myslím, že pro všechny fanoušky knih Johna Greena je kniha opravdu jako dělaná.

20.12.2015 4 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Páni! Tak takový konec jsem nečekala, myslím, že to nikdo čekat nemohl.
Napínavé, čtivé, plné zvratů... rozhodně doporučuji :)

25.08.2015 4 z 5

Smrtící chaos Smrtící chaos Matt Dickinson

Od knihy jsem tedy očekávala opravdu něco jiného, ale byla jsem vcelku příjemně překvapena. Když jsem ze začátku viděla, kolik postav se v knize objevuje, byla jsem zděšena, co jsem si to vlastně koupila. Opravdu nemám ráda knihy se spoustou hrdinů.
Tady se to ale dalo skousnout, vzhledem k tomu, jak to bylo čtivé a všechno pěkně propojené.

09.08.2015 3 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Sériový vrah, který dokáže cestovat časem, je opravdu úžasný námět, ale podle mého zvláštně napsaný. Místy jsem se ztrácela, nebo se nudila.
Nevím no, čekala jsem od knihy rozhodně více.
Musím ale pochválit autorku za pěkně popsané brutální scény.

08.08.2015 3 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Úžasná série, konec knihy se dal sice tak trochu očekávat, ale díky tomu, že kniha byla opravdu čtivá a zábavná, mi to nijak moc nevadilo.
Neuvěřitelně jsem si v tomto díle oblíbila Romana, a to jsem ho opravdu neměla ráda.

29.07.2015 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

U většiny knih mi přijde, že první díl je nejlepší, a pak to je čím dál tím horší. U této série mi to přijde přesně naopak. Kéž bych byla sukubou!

27.07.2015 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Miluji tuto sérii!!!!! Najdete tu romantiku, nadpřirozeno, zasmějete se u toho,... a rozhodně se tu najde více erotických scén než v Padesáti odstínech šedi :D
Naprosto nechápu lidi, kteří ji srovnávají s Vampýrskou akademií. Sama jsem ji nečetla, ale je mi jasné, že je to naprosto o něčem jiném, nemůžete očekávat, že se autorka bude držet neustále toho samého.
Tenhle díl patří mezi mé oblíbené. Georgiin humor je naprosto bombastický!

25.07.2015 5 z 5

Neznámá pravidla Neznámá pravidla David Morrell

Začátek mě příliš nebavil, pak se to celé ale pořádně rozjelo a knihu jsem nemohla odložit. I přes to, že jsem nečetla předchozí díl (musím rozhodně napravit) jsem se v knize pěkně orientovala a neztrácela se.

13.07.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Moc pěkná a čtivá kniha, na můj vkus trochu moc předvídatelná :-)

07.07.2015 4 z 5

Já, Monstrum Já, Monstrum Dan Wells

Čtivé, poutavé, děsivé,...prostě skvělé! Líbilo se mi to o dost více než první díl, dokonce jsem tu zkousla i toho démona a dávám plné hodnocení :-)

23.06.2015 5 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Zpúsob psaní byl takový obyčejný, dětský.
Příběh sám o sobě byl velmi dobrý :-)

02.06.2015 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Takovýto žánr moc nemusím, ale anotace mě upoutala. Rozhodně to byla příjemná změna od všech těch hororů.
Podruhé bych si ji ale asi nepřečetla.
Fajn oddychovka :-)

02.06.2015 4 z 5

Oddíl Oddíl Nick Cutter

Kniha se mi líbila, ale celkem mě zklamala. Doporučení Kinga mě asi moc nažhavilo. Čekala jsem něco trošičku brutálnějšího, ale i tak kniha byla povedená. Moc se mi líbila propracovanost postav.

31.05.2015 5 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Kniha se mi velmi líbila, obzvláště hlavní postava mě opravdu nadchla. Jediné, co bych vytkla, je postava démona. Nemohl to být prostě "normální" člověk? Moc se těším na další díl! :-)

31.05.2015 4 z 5