tittanie Online tittanie komentáře u knih

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Dobře, ještě docela dobrý díl série. Četl se mi chvilkami dobře a chvilkami hůře. Prostě mi nesedl styl autorky.

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Stále ještě zajímavý díl série. Kniha mě občas bavila, občas nebavila. Je to asi stylem psaní autorky.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Je to první díl série. Téma mě zaujalo, ale styl autorky mě nebaví, ale i přesto jsem se pustila do dalších dílů. Tenhle díl mě bavil nejvíce.

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Moje první knížka od této autorky. Příběh byl podaný pěkně. Možná byl trochu překombinovaný, ale i tak jsem byla ráda, že jsem se k této knize dostala.

19.07.2020

Kájovy prázdniny Kájovy prázdniny Felix Háj (p)

Nádherné příběhy, které ráda čtu. Perfektní navození atmosféry.

Vzali mi i dítě Vzali mi i dítě Věra Řeháčková

Autorku jsem si oblíbila jako dítě. Tak jsem sáhla i po její literatuře určené pro dospělé. Jsem trochu zklamaná, příběh mi přišel místy překombinovaný, ale je i tak zajímavý a stojí za přečtení. Autorka si často vybírá takové těžké témata.

19.07.2020

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Z této knihy jsem byla docela rozhozená. Měla několik obratů, které jsem nečekala a konec mě dostal. Ale přišla mi místy moc rozvláčná a díky tomu měla pomalejší spád.

19.07.2020

Bílí baroni: bílé pláště v zajetí zelených mozků Bílí baroni: bílé pláště v zajetí zelených mozků Jiří Kučera

Velice zajímavé čtení o studiu v totalitě. Chvilkami jsem se smála nahlas. Někdy na mě bylo moc pití a zvracení. Ale mám přečtený i druhý díl.

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

Kniha měla zajímavé téma a líbila se mi.

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Silný příběh. Hrozná doba. Krásná kniha.

Zima světa Zima světa Ken Follett

Druhý díl trilogie. Musím se přiznat, že tím jak je kniha dlouhá, tak jsem ji četla poměrně dlouho. Chvilkami jsem se nemohla odtrhnout, chvilkami jsem se nudila. První díl se mi líbil nejvíce.

Vypůjčená minulost Vypůjčená minulost Naďa Pischová

Od knihy jsem čekala více, ale vůbec nemůžu říct, že to čtení bylo špatné. Nakonec ve mě zůstal pocit zmaru nad společností.

Hedvika a Ludvík Hedvika a Ludvík Karel Poláček

Zaujalo mě téma. Ke konci to už bylo brutálně neuvěřitelné. Ale bavilo mě to. Je pravda, že v množství postav jsem se trochu ztrácela a uvítala bych nějaký rodokmen. Ale stálo to za přečtení.

Aféry privilegovaných Aféry privilegovaných Nora Roberts

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila a byla jsem zklamaná. Asi jsem čekala něco jiného, ale jinak se kniha číst dala.

Dům v Bretani Dům v Bretani Marta Davouze

Tuto knihu jsem četla na doporučení a hodně se mi líbila. Taková letní oddechovka. Zajímavé příhody, pěkně napsané.

Loď v Bretani Loď v Bretani Marta Davouze

Kniha mi byla doporučena. První díl se mi líbil více, ale i tento díl byl zajímavý. Příjemná oddechovka.

Naší mamce hrabe Naší mamce hrabe Dana Hlavatá

Zaujalo mě téma a až teď jsem si všimla, že je kniha pro děti. Je to milá kniha a oddechový příběh.

Zádušní mše za hraběnku Zádušní mše za hraběnku Jiří Holub

Kniha se mi velice líbila. Trochu mi to připomínalo film Zámek v Čechách. Úžasný příběh, fajn postavy.

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Četla jsem první díl, proto jsem sáhla i po druhém. A musím říct, že jsem byla trochu zklamaná. Mužská postava fajn, ženská mi přišla taková zvláštní. Nevím, asi se to dalo přečíst, jako oddechovka na dovolenou asi fajn.

19.07.2020

Tajnosti sborovny - Úsměvné povídky ze školního prostředí Tajnosti sborovny - Úsměvné povídky ze školního prostředí Naďa Horáková

Knihy od této autorky čtu hrozně ráda a mám je přečtené všechno. Takže jsem sáhla i po této knize a musím říct, že ne. Opravdu ne. Některé příběhy se mi líbily, ale i tak musím říct, že ne.