tittanie Online tittanie komentáře u knih

Kronika zapomenutého templáře Kronika zapomenutého templáře Naďa Horáková

Kniha se mi četla dobře. Velice příjemný příběh.

29.07.2020

Poslední princezna Poslední princezna Naďa Horáková

Trochu jiný příběh od této autorky, který mě překvapil. V dobrém. Zajímavé propojení dvou světů.

Pro jméno a čest Pro jméno a čest Naďa Horáková

Super kniha, doba, postavy. Některé pasáže jsem musela číst vícekrát, abych se neztratila, ale bylo to perfektní čtení.

Poslední léto Poslední léto Judith Kinghorn

Ze začátku jsem byla opravdu nadšená. Prakticky až do okamžiku, kdy skončila válka. Potom mi přišlo, že postavy tápou a nemůžou se najít. Kniha by snesla zkrácení.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Další kniha ze série. Kniha se dobře četla, možná mohla být kratší. Akorát mi nesedělo příjmení k hlavní mužské postavě.

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Knížku jsem četla na doporučení. Knížku jsem přečetla celou. Chvilkami mě nudila, chvilkami jsem se nemohla odtrhnout. Ale téma bylo poutavé.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

První díl se ze série. Asi se mi líbil nejvíce. Taková letní oddechova.

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Četla jsem i předchozí díly. Tenhle se mi líbil více než třetí díl. Pěkné oddechové čtení.

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Četla jsem i předchozí díly. Je to fajn oddechové čtení přesně k vodě.

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Po přečtení prvního dílu jsem se pustila i do čtení druhého. Kniha se mi líbila. Děj hezky odsýpal a postavy jsou sympatické. Četla jsem i další díl.

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Penelope Stratton

Knihu jsem začala číst, protože jsem ji našla doma v knihovně. Je to taková pěkná romantická knížka.

24.07.2020

Vdavky Nanynky Kulichovy - díl II Vdavky Nanynky Kulichovy - díl II Ignát Herrmann

Moc se mi líbil první díl, takže jsem se s chutí pustila i do druhého a nejsem zklamaná. Krásně vykreslené postavy a děj se odehrává v mém oblíbeném období. Paráda.

24.07.2020

Vdavky Nanynky Kulichovy - díl I Vdavky Nanynky Kulichovy - díl I Ignát Herrmann

Viděla jsem film, kde Nanynku hrála Hana Vítová. Říkala jsem si, že by bylo zajímavé přečíst si i knihu, protože film se mi líbil. Krásný návrat do staré Prahy. Je to taková oddechovka z minulosti, ale mi se moc líbila.

Adam stvořitel Adam stvořitel Karel Čapek

Čapky mám strašně ráda, ale tahle kniha mi nesedla a musela jsem se donutit ji dočíst. Měla bych si ho přečíst znova, třeba ho pochopím lépe.

Učitelské elegie Učitelské elegie Karel Johana

Kniha se mi líbila. Dobře se četla.

Minervistka Minervistka Hermína Franková

Kniha se mi četla velice dobře. Zajímavé téma a zajímavá doba. Nejvíce se mi líbila postava tetičky a samozřejmě Emilíe.

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Souhlasím s komentáři obálka je pěkné. Hlavní hrdinka mě trochu štvala a styl psaní autorky mi moc nesedl, ale knihu jsem dočetla.

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Tady jsem se už nudila a docela jsem přeskakovala, ale jak říkám styl autorky mi nesedl, možná je to i tím, že jsem celou sérii četla v krátkém období.

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Dobře, ještě docela dobrý díl série. Četl se mi chvilkami dobře a chvilkami hůře. Prostě mi nesedl styl autorky.

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Stále ještě zajímavý díl série. Kniha mě občas bavila, občas nebavila. Je to asi stylem psaní autorky.