tina.38 tina.38 komentáře u knih

Mstitel Mstitel Catherine Anderson

Od této autorky jsem četla již několik knih a i tato se mi líbila. Jen je trochu matoucí, že se zde píše o (všech) bratrech. Ace Keegan(v dětství oslovovaný Jamie) a jeho bratři Joseph, David a Esa Paxtonovi. Jenže Eden Paxtonová je dívka, která se narodila potom co byla její matka znásilněná. S rudými vlasy a alabastrovou pletí je tak podobná své nevlastní sestře Caitlin, že vypadají jako dvojčata. Dokonce je v této knize již zasnoubená.

23.02.2014 5 z 5

Havran a růže Havran a růže Virginia Henley

Příběh plný tajemství, intrik a lásky se zajímavou zápletkou na konci....víc neprozradím.

23.06.2013 5 z 5

Princezna v exilu Princezna v exilu Barbara Bretton

Kniha je tak trochu pohádka -nechybí tu tajemství z minulosti, intriky, láska ani šťastný konec.

29.05.2013 5 z 5

Obchodnice se zlatem Obchodnice se zlatem Iny Lorentz

I tato kniha je super-romantika,dobrodružství i trochu historie.

Kastrátka Kastrátka Iny Lorentz

Od této autorky jsem četla vše co tu vyšlo a opět mě nezklamala prostě super.

Dcera kočovné nevěstky Dcera kočovné nevěstky Iny Lorentz

Kniha je opět skvělá-Trudi zažívá podobná dobrodružství jako její matka za mlada.

Křesťanská otrokyně Křesťanská otrokyně Iny Lorentz

Ani tato kniha nezklamala prostě úžasné čtení.

Markytánka Markytánka Iny Lorentz

Tato kniha je skvělá jako první díl Kočovná nevěstka.

Kočovná nevěstka Kočovná nevěstka Iny Lorentz

Kniha je romantická a přitom i historická(při čtení jsem si vzpoměla na učitele dějepisu ze ZŠ,který miloval tuto dobu a na hodiny chodil ustrojený jako husita i se zbraněmi).Kniha se moc líbila.

S vikomtem v ložnici S vikomtem v ložnici Gayle Callen

Tato kniha ukazuje,že i lidi s postižením můžou žít plnohodnotný život.Simon i jeho sestra potkají lásku kde by jí nečekali.Knihu jsem přečetla jedním dechem-vřele doporučuji.

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Kniha je prostě skvělá-musím se přiznat četla jsem jí už několikrát a nejspíš ještě budu má čestné místo v mé knihovně.

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Talie byla během dvou let šestkrát před oltářem s muži,kteří jí považovali za válečnou kořist.Až přišel Alex,který jí za ženu ani nechtěl,ale láska je mocná čarodějka a byla z toho sedmá svatba.Kniha je plná humorných scén,romantických situací-prostě skvělá kniha.

11.04.2012 5 z 5

Kouzlo polibku Kouzlo polibku Linda Needham

Kathryn je sebevědomá žena,která se vypořádala s manželovou nepřítomností po svém.Tichý dům proměnila v lovecký ráj což jí pomáhá vydělávat na obživu pro sebe i sirotky o které se stará.Jared je tak trochu mimo.Musím přiznat,že jsem byla z této knihy trochu zklamaná.

11.04.2012 3 z 5

Trable na jehlách Trable na jehlách Christina Dodd

Tato kniha je tak trochu romantická detektivka,ale s dobrým koncem.

07.04.2012 5 z 5

Elegantní výmluva Elegantní výmluva Christina Dodd

Romantická kniha napsaná s humorem.Meadow předstírá ztrátu paměti a Devlin tvrdí,že jsou manželé.Přečetla jsem jí jedním dechem adocela se i nasmála.

07.04.2012 5 z 5

Milovat cizince Milovat cizince Kathleen E. Woodiwiss

Knihu jsem četla jedním dechem.Moc mě zajímalo,který z mužů je pro Lierin ten pravý,když na oba měla utržky vzpomínek ve své pomalu se navracející paměti.

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Shanna a Ruark se potkají ve vězení,přežíjí únos na ostrov pirátů,vypátrají vraha a najdou společné štěstí .Kniha je plná dobrodružství a romantiky.

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Knihu jsem četla už několikrát a pořád je skvělá-i na trestanecké lodi může člověk potkat pravou lásku.

Nahý vikomt Nahý vikomt Sally MacKenzie

Kniha je prostě super jako všechny předchozí díly mám je všechny a už se těším na Nahého krále.Jen si říkám koho spisovatelka vysvlékne příště.

Nahý džentlmen Nahý džentlmen Sally MacKenzie

Při čtení této knihy jsem se opět dobře bavila-romantika a humor prostě skvělá četba.