Nahý džentlmen

Nahý džentlmen https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41908/bmid_nahy-dzentlmen-F8O-41908.jpg 4 162 25

Nahá šlechta série

Další historická romance z pera americké autorky Sally MacKenzie opět čtenáře pobaví i upoutá, neboť v něm autorka opět uplatnila své literární schopnosti: příběh je veselý i poutavý a jiskří erotikou, provázející nové vztahy hrdinů. John Parker-Roth nevěří, že manželství je nezbytné pro jeho štěstí. Mnohem raději se zabývá zahradničením, ale pokud jednoho dne najde ženu – klidnou a vyrovnanou - která bude sdílet jeho vášeň ke květinám, možná to přehodnotí. Půvabná mladá dáma, která se právě objevila v jeho blízkosti, žádnou z obdivuhodných vlastností nemá. Přesto spousta drobností hraje v její prospěch. Slečna Margaret Petersonová je jako anglická růže, rozkošně zrůžovělá. A není vůbec oblečená... Další historická romance z pera americké autorky Sally MacKenzie opět čtenáře pobaví i upoutá, neboť v něm autorka opět uplatnila své literární schopnosti: příběh je veselý i poutavý a jiskří erotikou, provázející nové vztahy hrdinů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Naked Gentleman , 2008

Ála1968
07.07.2023 3 z 5

Asi nejslabší z celé série.Zdálo se mi to hrozně utahaný.Byl dobrý začátek a potom konec.

jarkaska
03.09.2022 3 z 5

Na tuto knihu jsem se docela těšila, ale dějově mě zklamala. Předchozí díly se mi líbily víc.

mina_harker
08.07.2021 1 z 5

Kniha je děsivě špatná. Četla jsem hodně historických romancí, nemám ohledně děje přehnaná očekávání, ale tohle bylo příliš. Za prvé, kdo nečetl předchozí díly série, bude zmaten přehršlí jmen a vztahů, ale budiž. Co se ale nedá prominout je, že kniha by mohla být o polovinu kratší - každá scéna je totiž převyprávěná z pohledu obou hlavních hrdinů. Děj je téměř nulový. V každé scéně buď někdo zrudne, má chuť někoho praštit nebo po někom silně touží. A pochybnosti, které oba hrdinové mají, si vyříkají na úplném konci během dvou minut. Šílená nuda.

miruska1
10.03.2021 4 z 5

Samotný příběh o ničem. Ale přišlo mi to čtivé s nadychem humoru. Takže som sa docela bavila. Za mňa zábavné oddychove čtení.....

petraj30
02.12.2020 1 z 5

Spíš než humorné čtení mi to přišlo trapné. Minulé díly měli alespoň nějaký děj, ale tohle byla strašná nuda. Do čtení jsem se musela strašně nutit a častokrát jsem uvažovala nad něčím jiným, někdy jsem to chtěla i vzdát.
Hlavní hrdinku bych zabila hned po dvou větách. Takové tele se snad ještě nenarodilo. V minulých dílech mi nepřipadala tak zabedněná. Ale její naivita nehraničila s blbostí, ona byla blbá, ba přímo tupá. Hlavního hrdinu jsem strašně litovala, tohle by si nezasloužil nikdo.
Podle mě zatím nejslabší díl. Sice se to celkem dobře čte a drží se to přijatelných mezích, ale celá série má trochu sestupnou tendenci. Ovšem tohle byl hodně velký skok dolů. Ale ještě mi pár dílů zbývá, tak doufám, že budou o něco málo lepší.

Arisis
02.10.2020

Sice hlavní hrdinka na zabití, ale celkem fajn knížka

rampapa
15.06.2020 5 z 5

Krásný příběh. Na Meg jsem se hodně těšila a sem šťastná jak to dopadlo. Už se těším až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

malazluta
19.06.2019 3 z 5

Nudný příběh, který upadne v zapomění mezi jemu podobné.

Jessybelle
13.05.2019 3 z 5

Jsou romance, u kterých řeknete wau. Tahle to není, ale jako oddechovka účel splní.
U takových knih je jasné, jak dopadnou, záleží ovšem na cestě, která k tomu vede...

Ydisara
09.05.2018 2 z 5

Čtvrtá kniha ze série (i když by měla být spíš prohozena s pátou), která má spoustu společných znaků s předchozími díly. Kladu si otázku, proč spolu manželé po svatbě nespí, když se do manželství - byť vynuceného okolnostmi - dostali díky nezřízené vášni jeden pro druhého...

Rozinka28
19.02.2018 2 z 5

Stejně jako u Vévody jsem se ani u Džentlmena moc nebavila. Moc postav, moc názorů, málo vlastního děje.

Eliot30
26.11.2017 5 z 5

Za mě naprosto báječná kniha ze série. Moc se mi líbily zápletky. A také to že právě tady se propojí téměř všechny předchozí příběhy. Jedním slovem dokonalé.

jaja1989
31.10.2017 odpad!

Desna nuda!!
Jako zacatek zni zajimave, ale pak se to tahne,pac se hlavni hrdinka chova jako .....

karamelka57
06.09.2017 3 z 5

nemôžem zavrhnúť, ale z celej série najslabšia....

jitka7
23.07.2017 odpad!

Trapné.

NeradovaKatka
25.02.2017 3 z 5

Měla jsem celkem problém zacist se do knihy. Nakonec to nebylo tak hrozné, četla jsem rozhodne lepší tituly, ale je to taková oddechová četba, která určitě někoho zaujme.

NiNo
11.02.2016 1 z 5

Tak tohle byla prostě hrůza. Je zajímavé, jak lze napsat více než tři sta stránkovou knihu prakticky bez toho, aby do děje promluvily hlavní postavy. Za to jsme zjistili pohled na "situaci" všech okolo. Když už náhodou byl děj vyprávěn z pohledu jedné z hlavních postav, prakticky vždy to bylo ve stylu: nic-nic moc-něco zajímavého a střih, ta samá situace z pohledu druhé hlavní postavy úplně od začátku, takže zase nic-nic moc-něco zajímavého a střih, konec kapitoly. Nečíst předchozí díly, ani sakra nevím, co se děje a kdo je kdo.

kacaaba
04.08.2015 4 z 5

Další romantický a vtipný díl. Možná tam bylo zbytečně trapných scén, ale i tak jsem se dost nasmála.

Barbora H
03.06.2015 2 z 5

No... nějak postrádám normální děj vztahu hlavních hrdinů a ostatní páry mě nezajímají - proto nemůžu více než 2*

Liliana82
25.05.2015 5 z 5

U knihy jsem se dost bavila. Myslím, že se spisovatelka díl od dílu zlepšuje.