Mstitel

Mstitel https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48106/bmid_mstitel-V4F-48106.jpg 4 85 13

Rodina Keegan-Paxton série

1. díl

Bezejmenné, Colorado, 1885. Ace se vrací do míst, kde před lety utrpěl těžké rány na těle i na duši. Přišel se pomstít! Cestu odplaty mu však zkříží rusovlasá Caitlin, díky jejíž lásce mizí vzpomínky na staré křivdy v nenávratnu…

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub

Keegan´s Lady , 1996

petulik330
petulik330
10.04.2021 5 z 5

Dobrá kniha o tom, že se i pomsta může obrátit v lásku a jak pravda stekmez jednou vyjde najevo a je jedno kolik času uběhlo.
Knihy od této autorky snad nikdy nezklamou a můžu jen doporučit.
Bylo mi líto hlavní hrdinky proto, jaký měla život s násilnickým otcem a poté s bratrem, který se jí v dětství zastával. Nakonec to pro ni dobře dopadlo když se vdala.

Barbara182
Barbara182
04.04.2021 4 z 5

Knihy Catherine Anderson mě snad nikdy nezklamou a nestalo se tak ani se Mstitelem, který měl tady na Databáziknih jenom 79%. Její hrdinky pravda nemají lehký osud a mnohdy si prošly peklem, o to zajímavější a reálnější mi ale její knihy připadají. A nutno dodat, že veškeré utrpení kompenzují mužští hrdinové, kteří jsou naopak nadlidsky chápaví, trpěliví a laskaví, což je jeden z hlavních důvodů, proč její knihy čtu. Je to příjemné odreagování u "pohádky pro dospělé", aniž by měl příběh nějakou bezduchou zápletku či nezajímavé postavy. Uznávám, že Ace Keegan byl možná až moc od všeho (především co se jeho pomsty týkalo), ale to jsem autorce v rámci zachování "pohádkového" rázu ráda odpustila :-)

georginaa
georginaa
06.02.2021 2 z 5

Nijak zvlášť mě tento příběh neoslovil. Křivdy z minulosti, co člověk nosí v mysli po celý život a žije jen pro pomstu. Nedokáže se posunout dál, ale stejně si nepomůže i když se pomstí. Je to důsledek v mysli, který prostě nezmizí.

Ála1968
Ála1968
05.08.2020 2 z 5

Nemám ráda násilí páchané na ženách,už z toho důvodu se mi kniha moc nelíbila

MinaHawke
MinaHawke
16.10.2017 4 z 5

To je má druhá kniha od autorky, musím říct, že mi celkem vadí násilí spáchané na ženách. Ale jinak se mi příběh líbil.

jaja1989
jaja1989
27.05.2014 5 z 5

uzasne a zaroven smutne

tina.38
tina.38
23.02.2014 5 z 5

Od této autorky jsem četla již několik knih a i tato se mi líbila. Jen je trochu matoucí, že se zde píše o (všech) bratrech. Ace Keegan(v dětství oslovovaný Jamie) a jeho bratři Joseph, David a Esa Paxtonovi. Jenže Eden Paxtonová je dívka, která se narodila potom co byla její matka znásilněná. S rudými vlasy a alabastrovou pletí je tak podobná své nevlastní sestře Caitlin, že vypadají jako dvojčata. Dokonce je v této knize již zasnoubená.

DanielaRusova
DanielaRusova
16.02.2014 5 z 5

Tahle kniha by měla patřit do Keegan sérii jako je Coulter série,ale já nikde nenašla další pokračování Mstitele(zřejmě o všech bratrech),ví někdo něco víc????

jana_kk
jana_kk
07.02.2014 5 z 5

Jedna z mých nejmilejších knížek, ke které se ráda vracím :)

Andulienka
Andulienka
13.05.2013 5 z 5

Mne sa páčila.....Názov ma síce navnadil na ráznejšieho a tvrdšieho pomstiteľa, ale kto pozná autorkine iné knihy (napr. Píseň lásky), tak vie, že jej hrdinovia majú veľké srdce !!! A taký bol aj Ace. Kniha určite nebola slabšia ako už spomínaná Píseň lásky, pre mňa :).

modranka
modranka
30.10.2012 3 z 5

Musím sa bohužiaľ zaradiť medzi "trojhviezdičkových", aj keď som sa snažila na príbeh pozerať s nadhľadom. Je to romantická kovbojka. Jednu hviezdičku som ubrala za to, že sa mi naozaj nepáči ak autorka (žena!) použije toľko násilia (znásiňovanie!) na hlavných hrdinkách. Druhú hviezdičku som ubrala kvôli početným úvahám a opisom, často na úkor priamej reči. Kým som sa dopracovala k pokračovaniu rozhovoru medzi postavami, zabudla som o čom sa rozprávali. Medzitým som sa dozvedela o kocúrovi idiotovi, o záhradných záhonoch, útržky minulosti a podobne.
Škoda, že neboli preložené aj ostatné časti, ktoré majú na amazon lepšie hodnotenie. Druhá časť je o Josephovi, tretia je o Edenovi a zatiaľ posledná o Davidovi. Vychádza 2012. Všetko sú to bratia, keby ste náhodou nevedeli.

ivule85
ivule85
12.10.2012 4 z 5

je to druhá knížka teto autorky co jsem četla a opět byla hlavni hrdinka poznamenaná znásilněním...a to je věc kterou popravdě v takových knížkách nemusím ale přiběh to byl hezky hlavně v druhé půlce...

Evaevelína
Evaevelína
08.09.2012 5 z 5

tuto knihu jsem také četla po letech po druhé a pořád stejné nadšení,vytknout se dá jen ten utáplej konec ten mě nebral.