TGM TGM komentáře u knih

Nechte mě odejít Nechte mě odejít Caitlin Spencer

Kniha mě velmi oslovila, příběh je reálný a pravdivý. Hlavní postava Caitlin je obětí sexuálního zneužívání. Děsí mě, jakým způsobem selhali rodiče vůči svému dítěti a že se děj odehrává ve Velké Británii.

25.01.2020 5 z 5

Zlomení Zlomení Martina Cole

Kniha mě ze začátku nadchla, ale čím jsem déle četla, tím jsem byla zklamaná - stálé opakování již napsaného. Nejvíc mi vadilo, že bývalá policistka žije s vrahem a vypadá to, že jí to snad nevadí.

13.01.2020 1 z 5

Hra očí Hra očí Irena Brandejsová

Konec knihy se mi nelíbil - nevěra zvítězila. Předposlední věta trochu zachráněna poslední větou.

12.09.2019 1 z 5

Já, Julie a dovolená Já, Julie a dovolená Dagmar Dandová

Ubohé a sprosté čtení.

12.09.2019 odpad!

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Nemám důvod nevěřit, že paní Sosnarová gulag přežila. Byla jsem na její přednášce a ani stopa po lži. Chápu, že se lidem nechce věřit takové hrůzy. Já mám tuto knihu velmi ráda, vždy si pak vážím svého nynějšího života.

30.07.2019 5 z 5

Kolibřík Kolibřík Kati Hiekkapelto

Pro mě příjemná detektivka, kniha se mi celkově líbila včetně téma uprchlíků, rozpoložení hlavní hrdinky i ostatních postav.

13.07.2019 5 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Předvídatelný děj, slabé dialogy, často se opakující slovní spojení (např. hryzání do spodního rtu) a všichni posedlí sexem - pro mě hodně slabá literatura.

09.07.2019 odpad!

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Takhle má podle mě vypadat oddychové čtení - vtipné a lidské.

25.06.2019 5 z 5

Holčičky Holčičky Magda Váňová

"Novela" Holčičky je nechutně úchylná a nejhorší je konec. Jak už se píše v předchozích komentářích, ani já jsem neměla chuť přečíst si třetí "novelu" v knize.

25.06.2019 odpad!

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Rozhovor, který je smysluplný a schválně trošku kontroverzní - aby se čtenář zamyslel.

12.06.2019 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha pro relax.

12.06.2019 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Fajn oddechovka.

12.06.2019 2 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kniha mě neurazila ani nepotěšila.

12.06.2019 1 z 5

Duchové K2 Duchové K2 Mick Conefrey

Zajímavá četba o nesnadném dobývání hory K2. Zaujalo mě, jak byla na celý život poznamenaná první úspěšná výprava, člověk by si myslel, že to ani není možné.

12.06.2019 5 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Plytký děj s neustálým popisem sexu...

12.06.2019 odpad!

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Hlavní hrdinka mi přišla nadržená a kniha docela povrchní.

12.06.2019 odpad!