TessaJean TessaJean komentáře u knih

3 principy 3 principy Carrie Kirsten (p)

Skvělá kniha, přečtená během jednoho dne. Rozhodně se teď na Carly dívám úplně jinak :)

16.11.2019 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Naprosto miluju knihy od této autorky. Přečetla jsem všechny co tu vyšly a každá mě neskutečně bavila a dokázala naladit temnou atmosféru. Tady u této knihy jsem se rovněž nemohla otrhnout, ale na mě byla zbytečně moc dlouhá a spousta pasáží tam podle mě byla naprosto zbytečná a tudíž kniha vůbec nemusela být tak dlouhá a bylo by to o dost lepší.

07.07.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Věc, kterou autorce nemohu odepřít je ta, že píše neskutečně čtivě a každou knihu co jsem od ní četla jsem zhltla během několika málo dnů. Příběh mě velice bavil a neustále jsem musela obracet strany abych se konečně dozvěděla co se s Laylou stalo.

29.04.2019 4 z 5

Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Petra Poncarová

Dlouho jsem nečetla knihu u které bych se takhle zasmála! :D Nejen že je velice vtipně napsaná, ale i velice čtivá, upřímná a pravdivá. Četla jsem ji snad všude. Zároveň kniha také znázorňuje dnešní uspěchanou dobu, kdy existuje již tolik vymožeností pro dítě a sama matka neví co má koupit dřív, z čehož je akorát ve stresu. :)

18.03.2018 5 z 5

Utajený drahokam Utajený drahokam Virginia Cleo Andrews

Děj podle mě nebyl nějak extra zajímavý... jediné plus je to, že je tato kniha velice čtivá stejně jako všechny autorčiny knihy. :)

25.11.2016 3 z 5

Perla v mlze Perla v mlze Virginia Cleo Andrews

Nádherně se čte! Pořád jsem musela obracet listy a číst dál a dál...
Kniha mě pohltila natolik, že jsem ji stihla přečíst za dva dny, což se mi běžně opravdu nestává :)

01.08.2016 4 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Knížka byla takový průměr. Dala se číst, ale že by tam byly nějaké extra zvraty a já byla překvapená a zažraná do čtení, to se říct taky nedá....navíc zklamal mě konec... od kterého jsem čekala vlastně trochu víc.

13.03.2016 3 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Musím s jistotou říct, že tento díl mě bavil o dost víc, než ten první! Je tu o mnoho více akce a to mě nutilo číst dál a dál! Ani chvíli jsem se nenudila :)) Autor pokaždé končí kapitolu tak napínavě že se mi stránky obracely opravdu nepřetržitě. Četla jsem ji i ve škole a opravdu jsem se od ní nemohla odtrhnout.. jsem zvědavá na třetí díl:))

14.11.2015 4 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Další úžasná kniha od této autorky! V knize jsem se ani na chvíli nenudila. Neustále se tam něco dělo a musela jsem číst dál a dál. Rozhodně doporučuji jako završení této dokonalé rodinné ságy:)))

07.11.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Podobná kniha jako hledání Aljašky, i když tahle se mi líbila o něco víc . I postavy se mi tam zdají tak nějak charakterově podobné. Né že by se mi kniha nelíbila , ale nějak extra mě také moc nenadchla
PS: Zápletka se mi zdá jak u této knihy tak i u Aljašky strašně slabá....

12.05.2015 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Podlé mého názoru kniha byla takové pohodové čtení.
Líbila se mi, ale ničím mě nějak extra nepřekvapila. :) Přišlo mi to spíše jako takové povídání, které se mi sice hezky četlo, ale napínavé thrillery které mají něco do sebe mám mnohem radši.:) Tím samozdřejmě nechci říct že by se mi kniha nelíbila.

08.05.2015 3 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Jak už se tu zmínily ostatní, kniha je zase o něco slabší než ty dvě předchozí. Ale vzhledem k tomu, že autorka má opravdu úžasný styl psaní, kniha se mi četla opět velice rychle.Jen už ale nevím jestli vůbec sáhnu po dalším dílu.. Hrozně moc mě zajímá jak to bude dál ale bojím se že další kniha mě zklame a už to nebude vůbec ono

24.03.2015 3 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Musím říct,že u mě toto byla první kniha, kterou jsem dokázala přelouskat už za den a půl! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, pořád jsem chtěla vědět jak to bude s hlavní hrdinkou dál. Znovu bych do ní už ale nešla už z toho důvodu, že je opravdu krutá a emotivní. Já sama jsem si při tom okusovala nehty a ještě horší je, když si čtenář uvědomí, že se tohle opravdu stalo.

18.01.2015 4 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

U této knihy musim říct, že se mi celkem líbila, ale že bych jí zrovna hltala to taky říct nemůžu.
Asi mi tu chybělo to správné napětí.

18.01.2015 3 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Toto autorčino dílo je o dost slabší než její první s názvem Stále nevěstná. Je pravda že jsem tady od toho očekávala o něco víc. :) Neříkám že se mi kniha nelíbila, ale zdálo se mi ,že se kniha hrozně moc natahuje. Do zhruba třičtvrtě knihy mě děj moc nebavil až pak se to trochu víc rozjelo. :) Jinak ale hezká knížka!

24.12.2014 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Nevím proč, ale mám dojem,že by mě kniha možná bavila více kdybych o ní neměla tolik informací.Už díky tady tomu jsem ten zvrat v půli knihy už tak trochu očekávala.Jinak kniha byla úžasná a i tak jsem hltala každou stránku.Konec mě rovněž překvapil.

24.12.2014 4 z 5