Tess61 Tess61 komentáře u knih

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Jedním slovem WOW - super kniha, příběh, postavy nemohla jsem přestat číst. Souhlasím zvrácenost tam byla, ale jinak velmi čtivá kniha. Ráda přečtu znova.

22.01.2024 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Kniha, která nemá chybu. Zajímavý a vtipný děj plný vášně a jiskření mezi hlavními hrdiny. Přečteno jedním dechem.

27.06.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Kniha byla opět stejně nerozhodná jako první díl. Střídají se pocity, že knihu už číst nebudu a nemohu ji odložit. Za mě tedy autorka nechá děj stále dokola opakovat a pak se spustí lavina odpovědí, které si pak člověk ani moc vychutná. Avšak jsem zvědavá na závěr příběhu.

03.05.2023 4 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Jsem vážně mile překvapená. Hlavní postavy se mi moc líbili možná by se mi líbilo kdyby tam bylo víc textu z pohledu Tonyho ale jinak hezký psaná a čtivá kniha.

31.01.2024 5 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

Na knihu jsem se moc těšila bohužel však nenaplnila mé očekávání dostatečným vzrušením z příběhu . Do půlky se mi postava Cilliana nelíbila ani jsem o něm nechtěla číst dál. Dočetla jsem ale kniha mě nenadchnula. Snad příště

17.03.2024 3 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Super kniha opravdu velmi čtivá, humorná.

18.01.2024 5 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Moc hezké čtení, milé postavy, zajímavý příběh. Pokud někdo hledá romantické čtení ideální volba i humorná

24.11.2023 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Skvělá kniha a super příběh. Někdy mi dělal problém ruský jazyk a ne všechny přeložené věty. Napínavý příběh rozhodně stojí za přečtení.

20.11.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Mám úplně jiný názor než většina za mě tento druhý díl naprostá bomba. Byl zajímavější vtipnější právě přímostí hlavních postav. Takže za mě první díl rozhodně slabší.

10.02.2023 5 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Krásně psané jako první díl, za mě musím říct, že se mi první díl líbil daleko víc. Ve druhém díle mi neseděla postava Lisy musím přiznat že mi dost lezla na nervy ale jinak krásný příběh skvěle napsaný a velmi čtivý.

13.03.2024 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Miluji knihy této autorky a vždy se ráda vracím k dvojici Brook a Remy jsou boží a jsou sexy

16.08.2023 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Jedním slovem úžasný. Úžasná kniha, čtivá, vtipná a samozřejmě sexy. Mohu jen doporučit.
Budete mít problém se od knihy odtrhnout.

22.07.2023 5 z 5

Ian Ian Lauren Layne

Knížka, která nemá chybu. Přečetla jsem celým dechem. Postavy sympatické. Přečtu klidně znova

25.06.2023 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Opět super kniha. Skvělé postavy

26.01.2024 5 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Super série, skvělé postavy, krásně psané jedním slovem moc hezké čtení

24.11.2023 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Skvělé oddechové čtení už se těším na další díl

04.05.2023 5 z 5

Matt Matt Lauren Layne

Stejně super příběh a postavy jako první díl. Mohu jen doporučit.

15.03.2024 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Kniha se mi líbila, byla moc čtivě psaná. Trochu mi tam však chyběla akce. Děj byl tak trošku pořád dokola.

20.11.2023 3 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Musím se přidat k názoru, že se jedná o slabší kus narozdíl od prvního dílu. Přestože jsem neměla hlavní hrdinku v lásce z předchozího dílu tady jsem si ji zamilovala. Slabší v tom, že kdybych začala číst knížku od půlky vlastně by se nic nestalo. Jinak postavy super a odkrývání minulosti také.

28.06.2023 3 z 5