TeriLoch TeriLoch komentáře u knih

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Super! Četlo se samo, napínavý svižný děj a plno zvratů. Závěr taky paráda! Nemám co víc dodat, určitě knihu doporučuji! :)

22.05.2022 5 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Téhle knížce jsem moc velké naděje nedávala a o to víc mě mile překvapila! Příběh zajímavý, líbily se mi návraty do minulosti a pohled na věc od více postav. Díky krátkým kapitolám se knížka dobře a rychle četla. Doporučuji :)

21.05.2022 4 z 5

Pokoj pro hosty Pokoj pro hosty Dreda Say Mitchell

Knížka nebyla špatná. Zajímavé, ale pro mě docela zdlouhavé. Mohlo tam být víc akce a napětí. Celou knihu vlastně vůbec nevíte o co tam teda jde, vše je až na konci. Za mě tam mohlo být víc odhalení v průběhu knihy. Jinak má knížka krátké kapitoly a dobře se mi četla.

10.05.2022 3 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Od knihy jsem moc nečekala, ale docela mile překvapila. Dobře se četla, příběh jednoduchý, ale zajímavý i napínavý. Závěr taky super. :)

02.05.2022 4 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Stejně jako autorky Fáma, mě knížka bavila. Čtivá a zajímavé téma, odpočinková. Super závěr, který překvapil ! Musím říct, že Fáma mě bavila o trochu víc, ale i tak knížku doporučuji ! Doufám v další příběh z Flinsteadu! :)

22.04.2022 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha mě bavila, byla pro mě taková odpočinková. :) Nebylo to (jako u knih, co jsem v poslední době četla), že bych seděla v napětí celou dobu, ale přesto jsem pořád četla dál. Zajímavý příběh a super zvrat na konci! Četla se moc dobře. Doporučuji.

15.04.2022 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se mi dobře četla, velmi čtivá a napínavá! Zajímavé téma a líbily se mi i příběhy z minulosti, které to udělaly ještě zajímavější. Jednu hvězdičku jsem odebrala pouze kvůli zmatku v postavách. Postav bylo strašně moc a ze začátku jsem se musela často vracet, abych věděla o koho jde. Jinak knihu určitě doporučuji!

07.04.2022 4 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Nemělo chybu! Celá série mě moc bavila a bylo to velmi napínavé i vtipné. Konec byl taky super. Určitě doporučuji celou sérii.

27.03.2022 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Skvělý ! Pořád se něco dělo, vlastně až do úplného konce. Jdu hned na třetí díl!

18.03.2022 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Skvělý! Opravdu napínavé a neustále se něco dělo. Jdu hned na další díl!

01.03.2022 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Super, druhá přečtená knížka od autorky (první jsem četla Jámu). Napínavé a příběh zajímavý a příběhy postav skvěle propletené.

17.02.2022 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Po přečtení série Naturalista jsem tuhle knížku musela mít. A nezklamala. Napínavé a zajímavá změna prostředí - pod vodou. Těším se na další díl!

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Super! I jsem se u čtení párkrát zasmála. Napínavé až do konce a i když člověk přeje zoufalým detektivům rychle vyřešený případ, chcete vidět vrahův další “mistrovský kousek”.

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

První přečtená kniha od této autorky. Nezklamala! Napínavá a velmi mě bavila.

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Na knihu jsem se těšila a rozhodně nezklamala! Přečteno za jeden víkend. Nedala se odložit. Napínavé celou dobu a odhalení vraha se dočkáte až asi posledních 20 stránek před koncem!