Tapeworm Tapeworm komentáře u knih

Moje štěně Moje štěně Sergej Vladimirovič Michalkov

Krásné obrázky, text mi vzhledem k neznalosti původního nevadil.

17.10.2017 4 z 5

Posmíval se konipásek Posmíval se konipásek Josef Kainar

Moc milé básničky i ilustrace.

12.10.2017 5 z 5

Jak Krtek ke kalhotkám přišel Jak Krtek ke kalhotkám přišel Eduard Petiška

Klasika, úžasné ilustrace, krásná pohádka :)

10.10.2017 5 z 5

Jak krtek zachránil zajíčka Jak krtek zachránil zajíčka Hana Doskočilová

Moje srdeční záležitost, krtka miluju a dceři se snad taky líbil :)

09.10.2017 5 z 5

Kolíbačky Kolíbačky Olga Štruncová

Vzpomínky na dětství, dceři se kolíbačky taky líbily.

09.10.2017 4 z 5

Husí šprýmy Husí šprýmy Zdena Brožová

Super básničky, obrázky se dceři moc líbily.

08.10.2017 5 z 5

Kikirikí Kikirikí Irina Petrovna Tokmakova

Dceři se knížka moc líbila, milá básnička a hezké obrázky.

07.10.2017 5 z 5

Káťa a Škubánek zase spolu Káťa a Škubánek zase spolu Josef Lamka

Moc hezké ilustrace, pěkně napsaná knížka.

07.10.2017 4 z 5

Když je venku hezky Když je venku hezky Jitka Novohradská

Moc hezké obrázky a originální básničky.

03.10.2017 4 z 5

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Alena Munková

Večerníček jsem jako malá milovala, knižní forma už nebyla taková, ale i přesto se mi líbila :)

03.10.2017 4 z 5

Já Baryk Já Baryk František Nepil

Knížku miluju od mala, taky mě při posledním čtení překvapilo, kolik v ní je informací spíš pro dospělé, ale v dětství mě rozhodně neobtěžovaly, takže super četba pro celou rodinu :)

Z pokladnice našich pohádek Z pokladnice našich pohádek Božena Němcová

Některé pohádky hezké, měla jsem je ráda už jako malá, nekteré trochu zvláštní... Nejoblíbenější knížka to asi nebude, ale je fajn ji v knihovničce mít.

03.10.2017 2 z 5

Velká kniha říkadel Velká kniha říkadel neznámý - neuveden

Ne moc hezké obrázky, říkadla, která často nejsou říkadly, ale jenom úryvky ze známých písniček... Mě se knížka nelíbila ani trochu.

03.10.2017 odpad!

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knížku jsem četla už mockrát, pořád se jí snažím přijít na chuť a zase nic... Nemyslím si, že bych byla povrchní člověk, ale kromě části s liškou, mi ta kniha vůbec nic neříká. Tak zkusím zase za pár let...

03.10.2017 2 z 5

Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa kolektiv autorů

Už se těším, až se na spoustu těch seriálových jídel vrhnu, moc zajímavá kuchařka :)

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Úžasná knížka, příběh Sofie mě pohltil hned, Liv mi trochu zkazila náladu (jako asi spoustě dalších čtenářů), ale nakonec jsem si oblíbila i ji. Příběh Sofie byl strhující, nepředvídatelný a nakonec jsem si i poplakala dojetím. S četbou Jojo Moyes budu tedy nejspíš pokračovat :)

Svátost manželství Svátost manželství Erma Bombeck

Knížku bych uvítala 3x tlustší, četla se moc dobře, ale měla až moc rychlý spád, na to kolik by se toho dalo napsat... Když jsem Ermu viděla u mámy v knihovně, žila jsem v domění, že se jedná o červenou knihovnu. A byla jsem moc příjemně překvapená, že tomu tak není. Aspoň vím, co doopravdy čekat od manželství :)

08.08.2017 4 z 5

Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme Ubrousku, prostři se! aneb 112 jídel, která milujeme kolektiv autorů

Úžasná staročeská jídla, většinou jednoduchá, ale o to chutnější, při listování mi věčně tekla slina :D

18.07.2017 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Ze začátku mě kniha moc nebavila a říkala jsem si, jaká je proboha cílová skupina tohohle blábolu plného nicneříkajících grafů... Ale postupně mě chytla a jako milovníka happyendů nakonec i dojala :D

11.07.2017 3 z 5

Honzo, vstávej! aneb Vaříme česky od rána do večera Honzo, vstávej! aneb Vaříme česky od rána do večera kolektiv autorů

Super kuchařka, jsou v ní všechny české klasiky, vařím podle ní moc ráda :)

05.06.2017 5 z 5