Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa

Spojené státy nejsou jen domovem hamburgerů, hotdogů, donatů a splněných amerických snů. Zrodily se tu slavné recepty např. na vejce Benedict, salát Caesar, dort Red velvet a spousty dalších sendvičů, dezertů atd. Procestovali jsme USA křížem krážem - od východu na západ, bychom pro vás všechny tyhle recepty posbírali a sepsali do jedné knihy. Naučíme vás v ní grilovat na americký způsob, upéct nelepší jablečný páj i newyorský cheesecake, nazdobit cupcaky, prozradíme oblíbené recepty tex-mex kuchyně, jak na humra atd. Všechny recepty jsou vyzkoušeny a vyladěny v redakční kuchyni časopisu Apetit. Kapitoly: Big Apple Na cestě Jižanské blues S rodinou u stolu Kouřové signály Sladký konec...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298316/americka-krasa-aneb-objevte-vsechny-rrN-298316.jpg 4.711
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Burda

Kniha Americká krása aneb Objevte všechny chutě Nového světa

Ruzaaa

Další že skvělé zpracovaných apetit kuchařek, tentokrát z USA. Mně osobně zaujalo mnoho receptů a už jsem několik vyzkoušela s uspokojivým výsledkem.

Tapeworm
03.10.2017

Už se těším, až se na spoustu těch seriálových jídel vrhnu, moc zajímavá kuchařka :)

Venezia
07.01.2017

Apetit na cestách je skvelá séria, číta sa skoro ako stručný cestopis, ibaže o jedle. Ani som netušila, koľko "amerických jedál" mám rada.

Vaříme s Láďou Hruškou
Vaříme s Láďou Hruškou