Tapeworm Tapeworm komentáře u knih

Koláče Koláče kolektiv autorů

Spousta fajn receptů, některé koláče zklamaly, ale záleží na chuťových buňkách každého :)

Maso Maso kolektiv autorů

Nejoblíbenější z edice, výborné recepty na klasiku, kromě masa i na knedlíky a omáčky.

Saláty Saláty kolektiv autorů

Saláty mě moc nenadchly, často jsou to na mě moc neobvyklé kombinace, ale pokud někdo není tak konzervativní jako já - proč ne...

19.07.2016 2 z 5

Brambory Brambory kolektiv autorů

Spousta skvělých receptů, tuhle kuchařku mám moc ráda.

19.07.2016 4 z 5

Ryby a plody moře Ryby a plody moře kolektiv autorů

Často se dostanu k nějaké rybě a nevím co s ní, pro tyhle případy úplně ideální.

19.07.2016 4 z 5

Dorty a dezerty Dorty a dezerty kolektiv autorů

Super kuchařka, našla jsem v ní všechno, co jsem kdy ohledně dortů potřebovala.

Těstoviny Těstoviny kolektiv autorů

Kuchařka není špatná, ale nenašla jsem v ní tolik receptů které by mě lákaly, jako v některých jiných.

Vánoce Vánoce kolektiv autorů

Vánoce miluju, takže pro mě jedna z nejoblíbenějších kuchařek. Hlavně likéry jsou výborné.

Drůbež Drůbež kolektiv autorů

Fajn recepty, nevyzkoušela jsem jich moc, ale to co jsem zkusila bylo super.

Grilování Grilování kolektiv autorů

Super tipy, kromě klasiky i sladká jídla a koktejly.

Moučníky Moučníky kolektiv autorů

Jedna z mých nejoblíbenějších kuchařek, skvělé je, že v ní nejsou jenom moučníky, ale i sladká jídla jako od babičky.

19.07.2016 5 z 5

Slané pečení Slané pečení kolektiv autorů

Super recepty, trochu mi vadí jenom to, že některé nemůžu vyzkoušet, protože nemám domácí pekárnu. Jinak spousta užitečných nápadů.

Sýry Sýry kolektiv autorů

Fajn recepty, spousta dobrých nápadů.

Bylinky Bylinky kolektiv autorů

Kuchařka obsahuje spoustu různých druhů receptů, překvapivě i na dezerty. Moc jsem toho z ní zatím nezkusila, ale většina jídel vypadá lákavě.

Asterix z Galie Asterix z Galie René Goscinny

Prostě klasika, nejlepší :)

Sídliště bohů Sídliště bohů René Goscinny

Skvělý díl se spoustou současných narážek. Asterixe jsem četla naposledy v dětství, takže mě to, že se stále vyvíjí mile překvapilo.

Asterix - Caesarův papyrus Asterix - Caesarův papyrus Jean-Yves Ferri

Trošku slabší díl, ale i přesto zábava.

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Tato kniha mě sice nezaujala už od začátku, ale když jsem se ponořila do děje, nakonec mi ani nevadilo, že jsem nečetla předchozí díl a děj mě pohltil. Historických faktů přiměřené množství, příběh nijak nenarušují, i když mě tloušťka knihy prvně trochu děsila, nakonec jsem nebyla moc nadšená, že už končí.

1813: Válečný požár 1813: Válečný požár Sabine Ebert

Hodně dlouho mi trvalo, než jsem se ponořila do děje, kterého v knize bohužel bylo opravdu málo. Kdyby se autorka vyhnula historickým faktům, kterých bylo v knize opravdu zbytečně moc, mohl být příběh i zajímavý, v této podobě jsem byla nakonec ráda, že jsem se knihou vůbec prokousala.

Fabrika Fabrika Kateřina Tučková

Tahle knížka mě po Bohyních a Gertě bohužel už tolik nenadchla, na můj vkus obsahovala moc historie a příběhu bylo věnováno moc málo prostoru.

19.07.2016 2 z 5