TamaraKrejčí TamaraKrejčí komentáře u knih

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Ikdyž ze života, ale kniha i film, něco jako rychlokvaška??

16.07.2017 3 z 5

Sisi - Malá divoška Sisi - Malá divoška Marieluise von Ingenheim

Mám v knihovně snad všechny díly. Krásné čtení, všechny díly jsem si vychutnala. A musím i pochválit ilustrace obálek, opravdu škoda, že nejsou ilustrované i uvnitř.

Indická princezna Indická princezna Javier Moro

Příběh Anity a mahárádži z Kapurthaly, krásné čtení, romantika i problémy s láskou. Když se dá dohromady odlišná kultura lidí, je to vždy zajímavý námět pro knihu.

16.07.2017 3 z 5

Ve službách bohyně Ve službách bohyně Jan Yetti Arbter

Ano, knížka je povedená, čte se jedním zatajeným dechem. Měla jsem strach, že se mi "Poslední krčma" a všichni ti elfi, upíři a nevím co všechno dostane do snů a už se nikdy v klidu nevyspím!!! Čekala jsem trocha romantiky na závěr, nestalo se, konec mě rozdrtil a tak se vrhám s nadějí na druhý díl...

Svět podle Boba Svět podle Boba James Bowen

Dostal se mi do ruky druhý díl a dlouho si první nepořídím, zatím nepotřebuji. V tomto díle bylo kus i toho prvního. Trošku natahované, ale krásný příběh i tím, že byl skutečný!!! Jen doufám, že hlavní hrdina James si výdělku za knížky užije, že se z vlastních chyb již poučil.
K Bobovi. Neuvěřitelný kocour, ale potvrdil pravidlo, že kočka si najde pána sama..
Mám doma dva přivandrovalce. Jedné je cca dvanáct let a kocourkovi asi rok a něco. A jsou to osobnosti, takže vím o čem se píše a věřím naprosto všemu..

16.07.2017 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Kdo má rád Rowlingovou, tak asi ho knížka zaujala. Pro mě nezajímavá, kdybych jí neměla půjčenou od jejího fandy, tak jí ani nedočtu. Je fakt, že mě nebere ani H.P.

16.07.2017 2 z 5

Viděla jsem film i četla knihu. Obojí vzalo za srdce..děkuji za vzpomínku na našeho "pana psa" Knížka se četla jedním dechem, pobavila, poučila, rozpláče a takový je sám život. Děkuji za takové čtení.

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Při čtení jsem byla v tom opuštěném domě, cítila jsem vůni zahrad, pole....Viděl jsem růžové moře...závěr jsem na poprvé vůbec nedala, složitý, překvapivý asi jako sama nemoc schizofrenie!!! Krásná kniha.

16.07.2017 4 z 5

Všechno nebo nic (I+II) Všechno nebo nic (I+II) Eva Urbaníková

Stalo se mi poprvé, že se mi film líbil více jako kniha.

15.07.2017

Bože, první vráska! Bože, první vráska! Agnés Abécassis

Naprostá nuda..

15.07.2017 odpad!

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Pohodová rychlovka na dovolenou. OK

Cesty osudu Cesty osudu Danielle Steel

Překvapilo mě, že jí mám v knihovně už delší dobu, určitě přečtenou, ale zapomenutou. Nepřipomněla se mi ani slovem....,ale mohu napsat, že mi vyplnila pár dlouhých večerů. Líbila se mi.

Zůstaň se mnou, brácho Zůstaň se mnou, brácho Alena Arbterová

Velice silný příběh. Knížka se četla jedním dechem. Tady jsem litovala, že se jedná o skutečný příběh..

15.07.2017 5 z 5

Manželské lži Manželské lži Susy McPhee

Ano, kniha k zamyšlení, četla se dobře, moc se mi líbila..

15.07.2017 4 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Už jsem od autorky četla lepší..,ale jo, dobře se četla, měla hlavu, patu.

15.07.2017 4 z 5

Hra o holčičku Hra o holčičku Soňa Štroblová

Velké zklamání, chaos, zmatek bez konce..

15.07.2017 1 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Zajímavé téma, moc dobře se četla. K té se klidně vrátím.

15.07.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Na mě humoru až moc, bez nějakého konce..nevím...