Bože, první vráska!

Bože, první vráska! https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258144/bmid_boze-prvni-vraska-258144.jpg 1 19 8

Anouschka byla až dosud se svým životem naprosto spokojená. Je vdaná, má dospívající dceru a zajímavé zaměstnání – píše knihy. Jednoho dne se však všechno změní a ona si náhle uvědomí, že je jí šestatřicet. Tedy technicky vzato, skoro čtyřicet. Tudíž brzy padesát. Co teď? Anouschka se rozhodne, že musí vnést do svého života trochu vzruchu, a přijme pozvání na svatbu své sestřenice. Netuší, že vzrušení si tedy skutečně užije!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Motto

Chouette, une ride! , 2009

Pralinka1910
02.06.2021 1 z 5

Hranice mezi vtipným, už ne-vtipným, hloupým a trapným je vágní a každý ji máme jinde.
Podle mě se tato kniha pohybuje mezi posledními dvěma poli a opravdu nestojí za přečtení.
Jedinou hvězdu dávám za citáty na začátku každé kapitoly. Ty, naštěstí, napsal někdo jiný nez autorka.
Všechno na světě má nějaký smysl. Určitě i tento nepovedený roman.
Možna, ze jeho přečtení přiměje někoho, kdo má spisovatelský talent, aby ho využil pro dobrou věc a objeví se nový King nebo Christie…
Tímto zdravím autory spousty povedených komentářů tady na Databázi;)

Svatka63
09.11.2020 2 z 5

Několik vtipných momentů se knížce upřít nedá ale jinak celkem o ničem :-(

Garfinela
21.11.2017 odpad!

Není snad ani co komentovat, já od románků pro ženy nic moc nečekám, ale tohle není ani nic moc. Je zvláštní, kolik knih se dá napsat o ničem

TamaraKrejčí
15.07.2017 odpad!

Naprostá nuda..

Chrusticek
13.05.2017 odpad!

Do přečtení knihy jsem se musela nutit. konec ještě horší.nuda.nuda.nuda a sklamání

YA-girl
24.04.2017 2 z 5

Za mě bohužel omyl... mám ráda knihy v ich-formě, kde se hlavní hrdinky dívají na sebe a svůj život s nadhledem, ale tohle bylo přehnané, neuvěřitelné, jakoby o ničem, bez pointy - a z toho důvodu ani ne k zasmání, prostě nudné... celkem se i divím, že to vůbec stálo za vydání :(

jasmína
28.02.2016 2 z 5

Nevím, co tím chtěl autor říct.

Asi zkusím též napsat knihu.

kikies
08.11.2015 3 z 5

Naprosto běžné a nijak zvlášť vyčnívající - pár humorných stran ze života ženy, která má problém smířit se se stárnutím. Často omílané u autorek různých národností, lišící se navzájem pouze mírou vtipnosti a schopností udělat si srandu sama ze sebe. Na odreagování a odpočinek fajn, rozhodně to nikomu neublíží, ale zřejmě to nikoho výrazně neobohatí.

Agnés Abécassis
francouzská, 1972
2008  47%Pomoc, chce si mě vzít!
2015  29%Bože, první vráska!

Kniha Bože, první vráska! je v