Tace Tace komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Toto je kniha, po které prostě nemůžete začít číst hned další. Je třeba to chvíli vstřebat.

16.02.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Kniha, do které se rychle začtete. Na jednu stranu chcete knihu přečíst na jeden zátah, na druhou stranu máte nutkání knihu na chvíli odložit a vstřebat to. Barči je vám líto a moc ji fandíte, s matkou chcete zatřást. “Katuška je vám protivná, otci nerozumíte.

Co do počtu stran nenáročná kniha, nicméně náročná obsahově.

13.02.2024 5 z 5

Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Art Spiegelman

Komix je skvěle zpracovaný a líčí (ne)jeden opět neskutečný skutečný příběh. Určitě stojí za přečtení.

17.03.2021

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Dle mého názoru opět skvěle promyšlený, čtivý příběh, který má spád.

29.01.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dle mého názoru skvělá detektivka, dobře se četla, kapitoly rychle ubíhaly. Zajímavé rozuzlení, Erica je velmi sympatická policistka, která se opravdu ničeho nebojí. Mohu doporučit. :)

06.02.2017 5 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Mám Murakamiho příběhy velice ráda, ať už ty delší nebo právě tyhle jednohubky. Každý je tak nějak zajímavý a podivuhodný.
Jasně, všichni bychom rádi věděli, co si tedy vlastně přála, ale takhle je to lepší. Murakami dává možnost rozvinout naši fantazii a prostor k tomu, abychom zapřemýšleli nad svým vlastním přáním.
Grafické zpracování Kat Menschik opět na jedničku.

15.05.2018 5 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

Jednohubka s absurdním příběhem, doplněná o krásné ilustrace Kat Menschik. Murakami ať napíše co chce, vždy je to tak trochu hezky zvláštní a velmi ráda se k němu vracím.

29.01.2018 4 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Velice silný příběh. Člověku se ani nechce věřit, že je pravdivý.

11.10.2016 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Ani potřetí mě Bryndza nezklamal a opět jsem si knihu moc užila.

29.01.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Čtivé od začátku až do konce. Skvěle promyšlený příběh.

30.08.2017 5 z 5