suzanka suzanka komentáře u knih

Kapitoly ze speciální pedagogiky Kapitoly ze speciální pedagogiky Jarmila Pipeková

Dalo mi to zabrat, ale kniha je dobře napsaná:)

20.01.2015 4 z 5

Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Torey L. Hayden (p)

Jako všechny knížky od Torey Hayden, i tato je naprosto úžasná. Jsem totálně zamilovaná a nemůžu se dočkat dalších překladů:D

02.01.2015 5 z 5

úžasné.. už nevím, jak komentovat její knihy, snad jenom "Piš dál!!"

30.11.2014 5 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Jedna z nejlepších a nejčtivějších knih, co jsem kdy četla. Celkově jsem si autorku velmi oblíbila.

21.11.2014 5 z 5

Sebranka Sebranka Torey L. Hayden (p)

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.. Od maturity se do ničeho pořádně nemůžu začíst (přes rok!!) a teď konečně, naprosto mě ta knížka pohltila:) .. už se nemůžu dočkat, až si půjčím další od autorky, moc doporučuji!!:)

26.10.2014 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Moc jsem se na tuhle knihu těšila a to byla asi chyba. Ze začátku se mi líbila, ale po smrti Lolitiny matky to nějak ustalo. Před koncem jsem už nějaké úseky přeskakovala a tak:/ Kniha to ale vůbec není špatná, jen jsem od ní po té chvále čekala víc..

02.12.2011 2 z 5

Jako řeka, jež plyne Jako řeka, jež plyne Paulo Coelho

Přesně tak, každy si tu podle mne vybere to své, tu povidku, ktera ho bude bavit.. U mne teda ne jednu:)

30.11.-0001 3 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Krásné, jsem mile překvapena:)!

30.11.-0001 4 z 5

Rukověť bojovníka světla Rukověť bojovníka světla Paulo Coelho

Zatím nejhorší co jsem od něj četla.

30.11.-0001 1 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Každý z ní byl nadšený, tak jsem si ji s očekáváním taky přečetla. A byla jsem zklamaná. Možná právě proto, že je tak vychvalovaná. Plus ale je, že je hodně čtivá, takže jsem jí za dva dny měla přečtenou.

30.11.-0001 2 z 5

Pianistka Pianistka Elfriede Jelinek

Mne naopak tato kniha vůbec nezaujala a po třiceti stranách ji vracím do knihovny.

30.11.-0001

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Taky moje první od Kinga a naprosto úžasná, moc se mi libila.

30.11.-0001 4 z 5