Stephanief Stephanief komentáře u knih

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Tahle knížka se mi nelíbila tolik, jako první díl, ale pořád stojí za přečtení. Ovšem v celém příběhu me naprosto iritovalo chování Triny, stejně jako v Než jsem tě poznala. Trina je neskutečně sobecká a když chce Luisa udělat něco pěkného pro někoho jiného, nikdy ji v tom nepodpoří a ještě ji zkritizuje.
Jinak mi knížka přišla úžasná a moc se mi líbila pasáž když si spletla Sama s otcem Jakea.

14.12.2016 5 z 5

Za mě úžasná kniha plná sarkasmu a napaditeh humoru. Skvělý příběh

09.11.2016 5 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Kniha mi přišla celkem nesmyslná. To byla Sára celou dobu mrtvá? Nebo jak jako? To si to Nick celé vymyslela? Prostě to nedává smysl

12.10.2016 1 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasné. Jenom jsem byla na Ameriku naštvaná, že se do Maxona nechtěla zamilovat

23.06.2016 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Asi budu proti proudu, ale kniha se mi velmi líbila. Seriál je taky úžasný, ale na knížky pořád nedám dopustit.

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Krásná kniha. Skvěle se prolíná dej přítomnosti a vypravovani z minulosti. Je velmi zajímavé, jak autorka vypráví z Miina pohledu, i když Mia leží v nemocnici v kómatu

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Úžasná knížka..vybrecela jsem nad ní potoky slz

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Na rozdíl od knihy Eleanor a Park se mi Fangirl velmi libila

23.06.2016

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Úžasně podané vážné téma, napsané čtivou formou

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Kniha o dost lepší než film. Je úžasná

23.06.2016 5 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Kniha se mi moc nelíbila. Po přečtení knihy Fangirl jsem byla nadšená ale Eleanor a Park moje mínění o autorce docela snížila. Příběh mi připadal až moc jednoduchý a nepropracovaný. Chování Eleanor vůči Parkovi mě dost vytáčelo.
Takže nedoporučuji.