Steiniglovka Steiniglovka komentáře u knih

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knížečka, kterou přečtěte za odpoledne a už ve vás zůstane. Prožíváte nádherný romantický příběh, do kterého vstoupí první světová válka a tvrdě vás hodí zpátky na zem. Je to smutné,ale je to krásné ❤️

07.10.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dávám tři hvězdy za první díl. Chytl mě, četla jsem to jedním dechem a i když mi některé skutečnosti přišly dost přitažené za vlasy, přešla jsem to a četla dál a líbilo se mi to. Ale rozhodně mi kniha nezůstala v srdci.
Druhý díl mě jakž takž bavil,ale četla jsem ho asi na třikrát. Děj mě zkrátka neudržel.
Třetí díl jsem odložila po padesáti stránkách a už se k němu nechystám vrátit,nevím jak to všechno skončilo a vlastně... mě to ani nezajímá.

07.10.2018 3 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Na Svůdné nebezpečí jsem narazila náhodou v knihovně, celou sérii jsem zhltla asi za týden a teď už mi všechny tři díly zdobí mou knihovničku. Je to příběh, ke kterému se určitě budu vracet. Četla jsem to s bušením srdce a ten závěr jsem obrečela. Nádhera ????

Bono o Bonovi Bono o Bonovi Michka Assayas

Líbí se mi,že je kniha zpracovaná formou rozhovorů. Bonova upřímnost je cítit z každé stránky. Každý fanoušek U2 si jí potřebuje přečíst,opět jsem o trochu víc pochopila jejich tvorbu..

Gejša Gejša Arthur Golden

Krásný příběh plný krásy, umění a lásky. Co všechno malé děvčátko obětuje,aby dosáhlo svého a splnilo si sen. Pomůže člověku porozumět umění gejš. Rozhodně doporučuji.

PS: film průměrný, dělá knize špatnou reklamu si myslím :D

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Klasika, při které se vždy nahlas zasměju.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Poutavé.Krásně napsané. Série Hraničářův učeň má své čestné místo v mé knihovně a ráda si některý z dílu občas otevřu. Mám ráda jednotlivé postavy a celý Flanaganův svět. Vřele doporučuji.

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Super oddychovka. Sice jsem ze začátku musela přesvědčit sama sebe,abych ve čtení pokračovala,protože jsem ji rozhodně nehltala od první stránky,ale druhé dvě třetiny jsem přečetla doslova jedním dechem. Těším se na druhý díl..

02.10.2018 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha,která velmi ovlivnila můj život. Příběh můžete brát i jen jako krásnou pohádku pro děti nebo jako dílo k zamyšlení pro dospělé.Myslím,že Malého price,by si měl přečíst každý,alespoň jednou za život...