Spineli Spineli komentáře u knih

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Podle mého je to velice vydařená kniha vzhledem k věku autorky. Když knihu čtete, poznáte, že ji psal ještě nedospělý člověk, ale o tom to je. Kniha mě bavila, měla hlavu a patu a určité napětí. Určitě se za ni Máca jednou nebude stydět. Vyčítat někomu, že nemá pohled a rozhled dospělého je nesmysl. Autorka má můj obdiv.

13.09.2016 3 z 5

Zapomenutá pravda: Život před narozením Zapomenutá pravda: Život před narozením Jaroslav Vlček

Zvláštní kniha, která vypráví o době před narozením, kdy byl člověk ještě buňkou. Těžko se tomu věří, ale autor to popisuje jako vlastní zážitky. Pokud hledáte odpovědi, doporučuji i tuto knihu k přečtení.

05.04.2016

Nebe opravdu je... Nebe opravdu je... Todd Burpo

Věřím, že se mohl tento příběh stát, ale kniha mne moc nezaujala. Na můj vkus je v ní hodně náboženských textů a příběh je zbytečně rozvláčný. Kniha by se dala shrnout do povídky.

05.04.2016 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Začátek slibný, ale pak jsem se do čtení musela nutit. Tento způsob humoru mi není blízký. Knihu jsem nedočetla.

05.01.2016 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Mohl by to být silný příběh, ale kdyby byl napsán jinak. Styl psaní mne velmi zklamal. Uměle vytvořená popularita knihy. Doporučila bych ji pouze náctiletým.

17.08.2015 3 z 5

Revoluce v léčení nemocí Revoluce v léčení nemocí Hulda Regehr Clark

Je to úplně jiný pohled na léčení našich nemocí. Pokud se zbavíme parazitů, zbavíme se i nemocí. Myslím si, že na tom něco je. Chce to vyzkoušet. V knize najdete i různé návody.

07.09.2014 4 z 5

Hledači mušlí Hledači mušlí Rosamunde Pilcher

Kniha se četla dobře, ale čekala jsem od ní víc. Příběh je něčím zajímavý, ale místy dost rozvláčný. Tento druh literatury není úplně můj šálek kávy, ale jako lehké čtení na dovolenou mohu doporučit.

25.06.2014 3 z 5

Andělé Andělé Doreen Virtue

Knihu doporučuji všem, kteří se snaží do tohoto světa trochu proniknout.

28.04.2014 4 z 5

Pohádkář Pohádkář Barbara Nesvadbová

Nuda. Žádný spád, žádný děj. Jen popis podivných vztahů.

23.04.2014 1 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Pohádka pro dospělé. Dobře se čte, ale červená knihovna není moc pro mě.

02.02.2014 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Nádherně napsaná kniha. Nenápadný začátek se rozvine do příběhu, od kterého se nechce odejít.

09.09.2013 5 z 5

Slibný začátek, který se změnil na průměrnou knihu. Některé pasáže byly vtipné, ale celkově to byla slátanina událostí minulého století. Dost uměle vytvořený příběh.

09.09.2013 2 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Mnohokrát doporučovaná kniha mě vůbec neoslovila. Nevěděla jsem, proč ji čtu.

08.08.2013 1 z 5

Snědla dětem sladkosti Snědla dětem sladkosti Martina Formanová

U knihy jsem se bavila, zasmála popisu Milošových "vrtochů", ale přišlo mi to, jako bych četla něčí deník, který ani není moc zajímavý. Odlehčené čtení, když člověk potřebuje vypnout.

08.08.2013 3 z 5

Pěstitelka růží Pěstitelka růží Charlotte Link

Nejde tu tolik o kriminální zápletku, která se objeví až ke konci knihy, ale o vzpomínky staré dámy, která zažila jako dítě válku. Vzpomínky se prolínají se současností. Do děje jste vtaženi během pár stránek. Zajímavá kniha.

08.08.2013 4 z 5