Revoluce v léčení nemocí

Revoluce v léčení nemocí https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53561/revoluce-v-leceni-nemoci-53561.jpg 4 5 2

Rakovinu nelze pouze léčit, nýbrž definitivně vyléčit. Takto zatím nejsme příliš zvyklí o této zhoubné nemoci uvažovat: obvykle uzdravení z rakoviny vnímáme jako remisi ustoupení příznaků, které se mohou kdykoli znovu objevit. Tato kniha je však o definitivní léčbě. V roce 1990 objevila kanadská nezávislá lékařka Dr. Clarková skutečnou příčinu rakoviny.... celý text

mariva
10.04.2019 2 z 5

Myslela jsem, že v knize najdu praktické rady, ale celé je to zaměřené na léčbu Zapperem (často se o něm píše, že je to podvod) a tomu zase tak úplně nevěřím. Léčba podle receptů v knize mi připadá příliš radikální, většinu přípravků netuším, kde by se daly koupit. Čekala jsem, že alespoň něco využiju, třeba nějaké čistící kúry, ale podle knihy raději nic zkoušet nebudu.

Spineli
07.09.2014 4 z 5

Je to úplně jiný pohled na léčení našich nemocí. Pokud se zbavíme parazitů, zbavíme se i nemocí. Myslím si, že na tom něco je. Chce to vyzkoušet. V knize najdete i různé návody.

nemoci rakovina, nádory alternativní medicína pseudověda

Hulda Regehr Clark
kanadská, 1928 - 2009
2000  80%Revoluce v léčení nemocí
2008  80%Léčení a prevence všech druhů rakoviny

Kniha Revoluce v léčení nemocí je v