speciale88 speciale88 komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Tak jak druhý díl samozřejmě na první nemá. Každopádně žádná nuda to nebyla zajímal mě osud Lou a Sama. Trošku jsem předpokládala že spolu zůstanou po Willovi to byla její velká láska. Překvapení v každé kapitole. Jsem zvědavá zdali zfilmují i druhý a třetí díl.

22.05.2019 4 z 5

Jane Eyreová Jane Eyreová Charlotte Brontë

Krásná klasika.

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Do příběhu sem se hned po pár stránkách ,,zažrala,, a nebyl problém přelouskat za pár hodin. Za sebe doporučuji přečíst.

Do srdce mafie Do srdce mafie David Lane

V této knize je odhaleno pozadí Itálie. Jak jeho historie tak i současnost. Do jaké míry je to skutečně pravda nedokážu posoudit. Každopádně zajímavé čtení a kdyby to byla i jen z poloviny pravda je to mazec. Za sebe doporučuji všem co je zajímá trocha té historie a mafiánství.

08.09.2018 5 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Zajímavá, oddechová kniha. Příběh mě upoutal a tak mne to vtáhlo do děje a velice dobře se kniha čte. Doporučuji

18.07.2018 4 z 5

Gump & Comp. Gump & Comp. Winston Groom

Tak jak první díl. Super. Prostě Forrest.

19.06.2018

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Od filmového zpracování se kniha až tolik neliší. Nádherný romantický příběh. Za mě strašně super a doporučuji.

31.05.2018 5 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Knihu sem v polovině odložila s tím, že se k ní vrátím později. Prozatím, ale ta polovina dobrý, jen všechny příběhy jednoho dne na stejné bázi takže mě spíše nebavila.

27.04.2018

Slezské písně Slezské písně Petr Bezruč (p)

Super :-D

27.04.2018 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha super.Určitě přečtu ještě hodněkrát.

27.04.2018 5 z 5

Druhý dech a Ďábel strážný Druhý dech a Ďábel strážný Philippe Pozzo di Borgo

Filmové zpracování je super u knihy jsem se trochu ztrácela v ději ale i tak super. Celkově úžasné.

20.04.2018 5 z 5

Grace Kellyová Grace Kellyová Robert Lacey

Krásná, čtivá. Skutečný příběh o životě. Doporučuji tomu koho zajímají životopisné knihy.

18.04.2018 5 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Kniha u které se nemusí moc přemýšlet, zajímavý děj, ale díky dvěma dílům moc utahaný. Čtení pro chvíle odpočinku.

18.04.2018 2 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tento díl už začal být více zajímavý svým dějem. Série se dostává pomalu do obrátek.

06.04.2018 4 z 5

Hate List Hate List Jennifer Brown

Depresivní téma ,ale bohužel realita dnešní doby. Šikana na školách a pak někomu přepne a je z toho katastrofa. Je mi líto hlavní hrdinky ze ji tak odsuzovali i když ona nestrilela ,ale nesla svůj díl viny. Jsem rada ze se nakonec tou vinou prokousala a dokázala snad i žít trochu normálně.

28.04.2022 3 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Pokračování taktéž super jako první díl. Těším se co odhalí další díl.

28.04.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Hezké oddechove čtení, konec nabral na otáčkách. Jsem zvedava na další díl.

28.04.2022 5 z 5

On On Clare Empson

Tragicky příběh. Některé pasáže byly zbytecne dlouhé ale i tak sem přečetla zajimal mě konec. No ne každá kniha muže skončit happy endem.

23.04.2022 4 z 5

Záblesk svetla Záblesk svetla Garth Stein

Hezké čtení, zajímavý dej. Konec mě trochu zamrzel ale i tak pěkná oddechovka.

22.04.2022 5 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Poslední díl v sérii opět nádherná čtivá romantika. Opět se dokresluje osud hrdinů z prvního dílu, objevují se hrdinové z druhého dílu a cele je to nádherně zakončeno. Proste super.

09.03.2022 5 z 5