speciale88 speciale88 komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Ze by trochu víc realita dnešní doby?? Nadčasová kniha. Super.

12.03.2022 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Hezké oddechove čtení. Kniha se četla sama jedním dechem.

12.03.2022 5 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Poslední díl v sérii opět nádherná čtivá romantika. Opět se dokresluje osud hrdinů z prvního dílu, objevují se hrdinové z druhého dílu a cele je to nádherně zakončeno. Proste super.

Princezna Princezna Nichole Chase

Druhy díl opět krásná a čtivá romantika. Líbí se mi ,že se zde prolínají postavy i z prvního dílu a tak nějak se dokresluje jejich osud.

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Krásná, ctiva a romanticka kniha se šťastným koncem. Jsem zvědavá na další díl.

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Celá série byla velice ctiva oddechovka. Z počátku sem nevěřila ze mě to zaujme natolik abych odkoupila další díly, ale nakonec sem je musela mít.

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Hlavní hrdinka byla zvláštní,ale věřím ze takovýto lidé to nemají v životě jednoduché. Jinak krásné zpracování. Mělo to hlavu patu. Super

09.03.2022 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Krásná oddechovka. Kniha se mi četla sama jedním dechem.

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Trvalo mi se tímto dílem prokousat, ale závěr knihy se mi líbil. Ianovo dětství mě moc nebavilo ,ale byla to součást příběhu. Za mě nic moc. První díl super.

30.12.2021 3 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Krásný konec. Kniha se četla ze začátku trochu hůř ale pak se dej rozjel.

24.12.2021 4 z 5

Načítání Načítání Vadim Petrov

Zajímavé téma. Zpracování knihy velice dobre. Člověk i zapremýšlí nad dnešním světem.

24.12.2021 4 z 5

Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Jean-Dominique Brierre

Trvalo mi se knihou prokousat ale nakonec sem docetla. Celkový dojem nic moc. Znova cist nebudu.

24.12.2021 3 z 5

Jackie - Čtyři dny, které jí změnily život Jackie - Čtyři dny, které jí změnily život Maud Guillaumin

Zajímavé čtení. Doporučuji

Scarlett 2 Scarlett 2 Alexandra Ripley

Pokračování krásného příběhu o Scarlett. Mě kniha bavila a líbila se mi.

Scarlett 1 Scarlett 1 Alexandra Ripley

Krásné čtení. Scarlett mám moc rada. Za mě doporučuji.

Ten den Ten den Blanka Lipińska

To jako vážně??? Treti díl? Tesila sem se na druhy abych vedela jak to cele dopadne a ted čekat na treti. Jinak za mě dobre, tak jako první díl.

22.12.2021 5 z 5