Smavla Smavla komentáře u knih

Ostrov Ostrov Bianca Bellová

Moje první kniha od této autorky. Děj mě vůbec nebavil, chvilkami jsem se v něm ztrácela a celkově mi přišel celý divný. Po této knize nevím, zda zkusit i jiné od této autorky.

02.01.2024 1 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Neměla jsem od této knihy vůbec žádná očekávání, jelikož už tento žánr moc nečtu, ale měla jsem náladu na nějakou romantickou jednohubku, tak jsem po ní sáhla. Hlavní hrdinka byla sympatická a nebýt jí dám knize horší hodnocení. Odkazování na milion písníček mě nudilo, ale kniha svůj účel splnila.

16.02.2023 3 z 5

Má temná Vanessa Má temná Vanessa Kate Elizabeth Russell

Mám pocit, že se moje emoce po dočtení této knihy se nedají definovat. Neuvěřitelně silný příběh, který mě chytil za srdce. Kniha je krásně napsaná, někdy až tak moc dobře, že ve mě vyvolávala pocity znechucení nebo se mi chtělo brečet. Celou dobu jsem trpěla a prožívala vše živě s hlavní postavou.

11.07.2022 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Nemůžu si pomoci, ale tento díl se mi moc nelíbil. Přišel mi zdlouhavý a nic moc se v něm nedělo až na neustálé fňukání hlavní hrdinky. Ostatní díly této sérii mám moc ráda, takže jsem asi čekala něco víc.

15.02.2022 3 z 5

Čarodějova nevěsta 1 Čarodějova nevěsta 1 Kore Yamazaki

Moje první zkušenost s mangou a mám pocit, že zrovna na tento příběh už jsem stará

29.10.2021 1 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velice čtivá kniha, která vás svým dějem pohltí a nemůžete se odtrhnout od čtení. Hlavní hrdinka na začátku sice trochu nesympatická a občas jsem nad jejím chováním kroutila hlavou, ale i tak mám v plánu přečíst další knihy.

24.08.2021 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Na začátku pro mě bylo neskutečně složité se do knihy začíst. Ztrácela jsem se. Jakmile jsem tak nějak pochopila dějové linky a princip knihy, bylo to lepší a knihu jsem nakonec přečetla během dvou dnů. Ale dost mě zklamal konec. Autorka jej mohla třeba více rozvinout...

24.08.2021 2 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Ze začátku jsem se moc nemohla začíst a ztrácela jsem se v ději, ale poté co jsem se chytila mě kniha neskutečně bavila. Byla čtivá, hlavní příběh se odehrává v době kterou miluji a příběh Jennifer byl dojemný, romantický a prostě jednoduše krásný. Úžasná kniha.

25.05.2021 5 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Mě osobně přišla kniha velmi smutná, ale zároveň moc krásná. Příběh se mi četl moc dobře.

11.02.2019 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Knihu jsem si půjčila s tím, že to bude klasická romantická oddechovka. Ale musím říct, že to byla velmi silná kniha která toho ve mě spoustu zanechala.

08.01.2019 4 z 5

Všechna sláva... Všechna sláva... Jeff Kinney (p)

Nevím jestli je to tím, že už jsem na tyhle knihy stará nebo spisovatel už vůbec netuší co psát, ale tenhle díl se mi nelíbil.

25.12.2018 2 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Od knihy jsem popravdě neměla moc velká očekávání. Našla jsem ji doma po mojí mámě a jelikož jsem neměla co číst vybrala jsem si ji. A musím říct, že byla ÚŽASNÁ. Určitě si přečtu od téhle autorky ještě něco.

22.12.2018 5 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Úžasná knížka. Moc se mi líbila, akorát ke konci mi nějak moc nesedla. Ale určitě se k ní někdy vrátím.

08.12.2018 4 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

MILUJU TO. Zaprvé, to grafické zpracování knížky je úžasné. Zadruhé, miluju ten příběh samotný. Kniha je hrozně moc čtivá, takže ji přečtete během chvilky.... A sakra ten konec? Myslím, že to nečeká vůbec nikdo.

09.09.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Jednoznačně můj nejoblíbenější díl z celé série.

05.05.2018 5 z 5

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Četla jsem ji jen kvůli maturitě. Za mě to byla nudná knížka, která byla zbytečně dlouhá.

25.08.2017 2 z 5