Skippka Skippka komentáře u knih

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Autorka nezklamala, kniha se četla moc pěkně. Příběh se mi moc líbil, líbilo se mi i nahlédnutí do postav z předešlé série.

10.04.2020 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Perfektní ukončení!!! Nebo takhle, doufám, že se autorka do tohodle světa ještě vrátí, protože by mě zajímalo jak se dál odvíjí :) Miluju Ballengerovic velkou rodinu, Kazi, Synové i Wren. A to jak pokračovala Lia s Rafem.

10.04.2020 5 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Konec se mi nelíbil :-) Ale o to víc se těším na další díl :-D

02.04.2020 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Ale jo, mě se pokračování líbilo. Nechám se překvapit kam bude děj pokračovat :-) Sice mám oblíbenější postavy než je Mare, ale pokud jí docvakne, že se chová jak rozcapený sobecký děcko, tak bych jí úplně nedala na seznam postav, které nemám ráda.

19.03.2020 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Zajímavý nápad rozdělení na Rudé a Stříbrné. Ze začátku se mi kniha opět táhla, ale vždy mám problém se naladit na nový svět :-) Většinou mě zaujme nějaká postava, ať hlavní nebo vedlejší a tady jsem trochu na vážkách, ale jo vítězí Cal. Jdu se pustit do dalšího dílu, jak to bude pokračovat mě rozhodně zajímá.

14.03.2020 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Zajímavý příběh od kterého jsem se po lehce táhlém začátku nemohla odtrhnout. Těším se na další díly a příběh Ilan, kapitána a vlastně všech z pětadvacítky :-)

01.03.2020 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Pokračování příběhu mě nadchlo, konec nakrknul a o to víc se těším na další díl! :)

17.12.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Hezké doplnění trilogie o zajímavé detaily z pohledu jiných postav.

14.09.2019 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

První kniha se mi sice četla trochu kostrbatě, ale děj mě zaujal natolik, abych si přečetla i druhou a ta mě nadchla! Konec překvapil a nemohu se dočkat třetího dílu :-)

09.09.2019 5 z 5