_sjuu_ _sjuu_ komentáře u knih

Rok v zahradě Rok v zahradě kolektiv autorů

koupě určitě nelituji, kniha je opravdu skvěle udělaná - zapojit se do různých činností spojených se zelení může pak i takové nemohlo jako já :D

Pracujeme se dřevem Pracujeme se dřevem Martin Patřičný

super knížka, pár věcí vyrobených podle ní už doma máme a postupem času ještě určitě sposta přibude :)

28.05.2013 5 z 5

Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

milvaná kniha mého dětství :))

28.05.2013

Školák Kája Mařík V. díl Školák Kája Mařík V. díl Felix Háj (p)

v době, kdy jsem ještě neuměla číst, to byla moje nejoblíbenější "uspávací" knížka :) v té době to byla pro mě nejlepší volba - a bylo jedno, jaký díl se zrovna čte ♥))

28.05.2013

Školák Kája Mařík 3. díl Školák Kája Mařík 3. díl Felix Háj (p)

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

má první povinná četba ve škole :D před všemi jsem dělala, jak mě to nebaví, ale doma jsem si ji potaji četla pod peřinou :D

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

nutnost k odmaturování - nezaujalo mě to, nebudu se k tomu vracet

27.05.2013 5 z 5

Psychedelie / Trilogie o halucinogenech Psychedelie / Trilogie o halucinogenech Timothy Leary

koupila jsem si ji tak ve 13 letech, byla jsem jí hrozně okouzlená a mohla jí pročítat pořád dokola (okouzlení knihou to začalo a zkončilo, vyzkoušet halucinogeny mě nikdy nijak nelákalo :D)

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

další má klasika z dětství :)

27.05.2013 4 z 5

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

další skvělá práce, co znám od mala, ale i tak si ji ráda připomenu :)

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Knížka dobrá, ale film je lepší :)

27.05.2013 4 z 5

Lolitky a jiné povídky Lolitky a jiné povídky Věra Dumková

ač toto téma mám ráda, tato kniha mě moc neoslovila. Přečetla během odpoledně, ale vracet se k ní určitě nebudu

27.05.2013 1 z 5

Směšné lásky (tři melancholické anekdoty) Směšné lásky (tři melancholické anekdoty) Milan Kundera

nejoblíbenější ze seznamu literatury k maturitě ♥ ráda se k ní někdy vrátím

27.05.2013

Cizí tvář v mém zrcadle Cizí tvář v mém zrcadle Ilona Borská

Velice zajímavá kniha, četla se skoro sama :)

PS: Miluju Tě PS: Miluju Tě Cecelia Ahern

Kniha je nádherná, ovšem dost často mě rozčilovala Hollyinina ufňuknost,.. :(

27.05.2013 3 z 5

Monroe Monroe F. X. Feeney

Krásné fotografie doplněny o zajímavé krátké informace ♥ )

Flákač a princezna Flákač a princezna Emina Budurinová

Kniha se mi líbí jak po grafické, tak po obsahové stránce. V knize je příběh ze současnosti, do kterého je zataženo hodně postav, to mi ovšem díky tomu, jak je kniha "tlustá", vůbec nevadilo a v pohodě jsem se v příběhu zorientovala.. Zaujalo mě to nečekané rozuzlení :)

Na každým prstu jeden Na každým prstu jeden Hortense Ullrich

kniha mě hodně bavila a ráda jsem ji ve třinácti jako jednu z mála četla :))

Obrázkový slovník anglicko český Obrázkový slovník anglicko český Walt Disney

Kniha má sice krásné obrázky, které mě jako malou mnohokrát donutily k otevření knihy (bohužel jsem vždy zůstala pouze u sledování či přemalovávání obrázků). Nevyhovoval mi ale styl, jakým se autor snažil naučit děti jazyk, ani dnes se mi tento styl nezamlouvá,.

28.05.2013 odpad!

Malujeme na kameny Malujeme na kameny Julia Niepmann

kniha je krásná a dobře udělaná, škoda, že k ní nedávají i šikovné ruce ;) :)