Na každým prstu jeden

Na každým prstu jeden https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/8836/na-kazdym-prstu-jeden-8836.jpg 4 84 7

Jojo / Pre baby série

JOJO VÁLÍ, JOJO RADÍ! PŘESVĚDČTE SE O TOM SAMY! Prázdniny utekly jako voda, z Paříže a z Amíkova zbyly jen historky a vzpomínky.A co s nimi? No přece vylíčit je kamarádkám, i když jsou to většinou slepice..Jediná Lucila, nová tvář ve třídě, okamžitě vzplane k Jojo obdivem-ale pozor její obdiv má háček! Jaký, to se dozvíte z třetího deníku mile potřeštěné "čarodějničky" (Na tom háčku visí zajímavá návnada:šéfredaktor školního časopisu, pro který Jojo v roli Agáty udílí životní rady všem, kdo se něčím trápí.) Tak honem, pojďte si počíst!... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

Doppelt geküsst hält besser , 2001

mia.com
09.12.2018 4 z 5

Sérii s Jojo jsem jako náctiletá hoooodně zbožňovala. :)

JointlieKat94
28.10.2018 4 z 5

A tak jo! Prostě jsem se vrátila o pár let zpět. :D Jojo mě bavila. Nejvíc jsem se ale řehtala asi u 27.září, myslím, scénka o výletu do lesa.. to byl konec! :D (přečetla jsem si to 2x ). Jinak prostě typický, zmatkující mládí. Dobré to bylo. :)

natalie2171
12.01.2015 4 z 5

Docela zajímavá knížka. Knížku jsem dostala, nebyl to můj vlastní výběr, a proto jsem nevěděla, jak na mě knížka zapůsobí a přemýšlela o tom, jestli ji raději nepředat dál. Protože já jsem raději na fantasy, sci-fi a takové nadpřirozeno. Knihu jsem si ale přečetla a musím říct, že i když chvílemi byla knížka moc puberťácká, občas jsem se zasmála a knihu si užila. Dávám 4* :)

Alca007
03.11.2013 5 z 5

moc prima veselá knížka z knihovny mojí dcerky.
to je tak když mamince dojde čtivo :-)
ale, doporučím pro oddych a návrat do pubertálních let

_sjuu_
27.05.2013 5 z 5

kniha mě hodně bavila a ráda jsem ji ve třinácti jako jednu z mála četla :))

Kristie-Sophi
01.07.2012 4 z 5

Mě ty Jojiné příhody prostě baví. Má na to prostě smůlu/stěstí (?) :D Musím se tomu prostě smát!

VeverQa
24.09.2011 4 z 5

Zajímavá knížka, fakt že jo :D

pro dívky

Kniha Na každým prstu jeden je v