Flákač a princezna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Literární debut Flákač a princezna pojednává o skupině zhruba pětadvacetiletých lidí. Někteří pracují, jiní se jen tak poflakují, všichni řeší své vztahy na častých mejdanech a v oblíbených hospodách. Poměrně sugestivně jsou líčeny jejich sexuální kontakty. Hlavní postavou je Dita. Dává si předsevzetí, jež neplní, trochu moc pije a kouří a ráda se utápí v depresích. Má samaritánské sklony a bezmezně miluje Štěpána. Tenhle sedmadvacetiletý puberťák, který snadno proplouvá životem a na stěnu svého pokoje si po desítkách vylepuje akty svých partnerek, toho samozřejmě zneužívá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164130/big_flakac-a-princezna-164130.jpg 3.54
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Flákač a princezna

Mr.Fox
28.10.2020

Krátké čtivo zhruba na 3,5 hoďky, věkově určené čtenářům 15-35ti let věku. Kniha se mi dostala do ruky úplnou náhodou, považoval jsem ji za brak a k četbě mě přiměl jen její krátký rozsah a téma mých vrstevníků. Jak jsem byl však překvapen a potěšen obsahem! Styl psaní mi neskutečně sedl, celé je to svižné, vtipné, oddechové a člověk nemusí příliš přemýšlet, aby se zorientoval v postavách a v ději. Líbí se mi znázornění protikladů postav, zejména povrchního flákačství oproti citovému založení a naivitě. Celé je to o vztazích mezi mladými lidmi, jejich pocitech a vnímání druhého, nepochopení a nenaplněných přáních. V polovině knihy několik kapitol, u kterých jsem se začal hlasitě smát (a to se mi stává zřídka kdy), jak byly vtipné. Závěr je překvapivý, čekal jsem od něj něco trochu jiného. Ale o to je lepší - nedal se předvídat. Celkově hodnotím velmi kladně a těším se na volné pokračování.

_sjuu_
27.05.2013

Kniha se mi líbí jak po grafické, tak po obsahové stránce. V knize je příběh ze současnosti, do kterého je zataženo hodně postav, to mi ovšem díky tomu, jak je kniha "tlustá", vůbec nevadilo a v pohodě jsem se v příběhu zorientovala.. Zaujalo mě to nečekané rozuzlení :)