sisulisa sisulisa komentáře u knih

Odvážná nevěsta Odvážná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Pekný záverečný diel, zločinec je polapený, hrdina už nie je ľahkomyselný. :-) Kniha sa mi páčila, podobná predchádzajúcim častiam, nesklamala ma.

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

Pekný záverečný diel. Ani neviem, ktorý sa mi páčil najviac, každý mal niečo do seba.

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

Kniha sa mi páčila, nesklamala.

25.09.2013 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Kniha sa mi veľmi páčila. Bavila som sa pri nej od začiatku do konca. Určite si kúpim ďalšiu časť ak ju autorka napíše. :-)

25.09.2013 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Neskutočne ma to bavilo, Rozhodne si ďalší diel kúpim. Malo to všetko, čo od dobrej knihy očakávam. Napätie, humor, lásku. Myslím si, že autorka má obrovský potenciál a dar slova. :-)

25.09.2013 5 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Pre romantické duše to pravé. Nič viac ani menej. Dobre sa čítala, hoci ja by som prijala viac napätia a humoru.

25.09.2013 4 z 5

Ztracená noc Ztracená noc Amanda Quick (p)

Mám rada túto sériu. Nepopieram, že sa miestami strácam, ale dobre sa to čítalo, dej ma strhol.

Nedostižný přízrak Nedostižný přízrak Kresley Cole

Kniha sa celkom dobre čítala, ale miestami bola dosť nezáživná a nudila. Bola taká nejaká deravá, chýbalo tam napätie, či humor, ktorý by deju dal aktívnejší spád. Keďže túto sériu od autorky milujem, čakala som viac.

25.09.2013 3 z 5

Závod o život Závod o život Kresley Cole

Kniha ma bavila od začiatku do konca. Kúpu neľutujem.

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

Autorka ma zase nesklamala. Perfektná séria.

Zvrhlosť ti pristane Zvrhlosť ti pristane Meredith Duran

Riskovala som, nová autorka. Bola som však príjemne prekvapená. Kniha sa čítala dobre, nebola to žiadna limonáda, a tiež som sa dobre bavila.

29.07.2013 5 z 5

Spolu v temnotě Spolu v temnotě Alexandra Ivy

Kniha sa mi páčila, súhlasím s nuttelkou, bolo to veľmi pekné doplnenie celej série. Áno, tie vzťahy vznikali rýchlejšie, ale zase boli to poviedky, tak by sa to aj dalo čakať. Určite doporučujem prečítať.

25.05.2013 5 z 5

Princové mají přednost Princové mají přednost Kieran Kramer

No, mňa teda tento diel sklamal. Keďže som čítala prvý diel, čakala som od tohto viac. Chvíľami ma kniha nudila. Knihu úplne nezatracujem, oddychovka to je, ale viac od nej nečakajte. Oproti prvému dielu toho humoru tu zase toľko nebolo. Ale to je môj názor. :-)

25.05.2013 3 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Kniha sa mi veľmi páčila. Vtipne podaná, dobre som sa bavila, výborná oddychovka, určite nesklame.

25.05.2013 5 z 5

Magie zabíjí Magie zabíjí Ilona Andrews

Krása. Autorka ma zase nesklamala, výborne sa to čítalo. Aj humor aj napätie. Perfektné. Už sa teším na ďalší diel.

Začátek sezóny Začátek sezóny Linda S. Howington

Fantastická, dobre som sa pri nej bavila. Plná vtipu, napätia i lásky. Krása.

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Veľmi zaujímavé, dobre sa to čítalo, pár strán to síce trvalo, ale dej ma potom rozhodne strhol. Bola som nadšená.

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Autorka ani tentokrát ma nesklamala. Čítalo sa to veľmi dobre, podobalo sa to jej knihe Tři osudy. Už sa teším na ďalšie pokračovanie.

Upír, můj pán Upír, můj pán Alexandra Ivy

Nemyslela som si, že to poviem, ale tentokrát ma kniha od tejto autorky veľmi sklamala. Dosť som sa pri čítaní nudila. Niekedy to už vyzeralo na nejakú tú akciu, na ktorú som si pri knihách od autorky zvykla, ale niekde sa to vždy zaseklo. Ako tu už bolo podotknuté, bolo to len romantické klišé. Žiaden humor, akcia, napätie, či milostné scény. Som zvedavá, či také budú aj ostatné diely.

30.01.2013 1 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

Kniha strašne chaotická, človek sa v nej úplne strácal. Súhlasím so všetkým, čo tu už v komentároch bolo povedané.

04.01.2013 5 z 5